برنامه ویرایش فیلم KineMaster Pro – Video Editor

نسخه Unlocked برنامه

KineMaster Pro – Video Editor نام نرم افزاری قدرتمند و حرفه ای برای ویرایش و مونتاژ فیلم در گوشی های اندروید می باشد که با ارائه امکانات مختلف به کاربران، این امکان را فراهم می کند تا کاربران بتوانند فیلم هایی که با دوربین گوشی خودشان گرفته اند را به سادگی ویرایش کرده و از آنها فیلم هایی بسیار جذاب و شگفت انگیز بسازند.

KineMaster-–-Pro-Video-Editor

ویژگی ها:

  • اصلاح Frame to frame ویدئوها، برش دادن بخشهای مختلف از ویدئو
  • نمایش سریع ویدئوها در هر زمانی
  • تنظیم اشباع نور و رنگ در ویدئوها
  • کنترل سرعت برای فایل های ویدئویی
  • محو کردن داخلی و خارجی صدا
  • پشتیبانی از دست خط و استیکرها
  • دارا بودن افکت های بسیار زیبا
  • قابلیت چرخش ویدئوها
  • دارا بودن افکت های صدایی بسیار متعدد
  • به اشتراک گذاری ویدئوها در یوتیوب، فیس بوک، گوگل پلاس و …

یکی از بیشترین استفاده هایی که گوشی های هوشمند در میان کاربران دارند قابلیت استفاده از آنها به عنوان یک دوربین قدرتمند و با کیفیت است. گوشی های هوشمند به دلیل دارا بودن کیفیت بسیار بالا می توانند برای عکس برداری و فیلم برداری مورد استفاده قرار بگیرند. بسیاری از کاربران دوست دارند که خودشان فیلم هایی که بر روی گوشی شان موجود است را خودشان ویرایش کنند. اگر شما نیز جزء همین دسته از کاربران هستید، توصیه می کنیم برنامه ای که این بار در ای پی کی تاپز برایتان اماده کرده ایم را به هیچ وجه از دست ندهید.

نرم افزار  امکانات بسیار زیادی در زمینه ویرایش فیلم ها و زیباسازی آنها در اختیارتان قرار خواهد داد و شما می توانید با استفاده از این ابزارها، فیلم هایتان را زیباتر کنید.

تمهای مختلف و بسیار زیبایی نیز در این نرم افزار قرار داده شده است تا بتوانید با استفاده از آنها فیلم های خودتان را ویرایش کنید. شما می توانید با ترکیب کردن تصاویر و قرار دادن آنها در کنار هم دیگر به صورت یک فیلم، از انها یک کلیپ بسیار زیبا ایجاد کنید. به ویژه که قادر به قرار دادن فایل صوتی به عنوان موزیک پس زمینه این کلیپ نیز خواهید بود. افکت های متعدد و بسیار زیبایی در KineMaster Pro – Video Editor قرار داده شده است تا بتوانید با استفاده از آنها فیلم های خود را زیباتر کنید.

همچنین شما می توانید با استفاده از این نرم افزار قادر به قرار دادن متن های دلخواه بر روی فیلم هایتان خواهید بود و می توانید هر متنی که می خواهید با رنگ و فونت دلخواه، بر روی فیلم ها قرار دهید. قابلیت ذخیره سازی فیلم ها با کیفت اچ دی 1080p نیز برای کاربران قرار داده شده است.

 

فرمت های پشتیبانی شده:

Video formats: .mp4 (H.264 Baseline/Main/High Profile + AAC LC), .3gp (H.264 Baseline/Main/HIgh Profile AAC LC), .mov (H.264 + AAC LC, only on devices where MOV video format is played in a native gallery)
Audio formats: .mp3, .m4a, .aac
Image formats: .jpg, .png
Real-time video and audio recording

 


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام