لاگ آف شدن خودکار صفحه گوشی با KinScreen

KinScreen برنامه ای کاربردی برای گوشی های اندرویدی می باشد که با استفاده از آن صفحه گوشی همراه اندرویدی شما به صورت اتوماتیک روشن یا خاموش خواهد شد. این نرم افزار توسط TeqTic عرضه شده است.

KinScreen

ویژگی ها:

  • روشن نگاه داشتن گوشی هنگام شارژ شدن
  • روشن کردن صفحه گوشی با ضربه زدن روی LCD
  • قابلیت روشن کردن نور صفحه با ضربه زدن روی اطلاعیه ها

 

برنامه KinScreen قادر است به صورت اتوماتیک هنگامی که به صفحه گوشی نیاز دارید، آن را برایتان روشن نگاه دارد و زمانی که به نور صفحه گوشی نیازی ندارید، اقدام به خاموش کردن نور صفحه گوشی بنماید. این کار با استفاده از سنسورهای بالای گوشی انجام می شود. حتی با کوچکترین ضربه ای برنامه KinScreen می تواند فعالیت خود را انجام دهد و اقدام به روشن کردن گوشی بنماید.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود دنده دو برای اندروید و آیفون

دنده دو

دنده دو یک بازی مسابقه‌ای با کیفیت، پر‌هیجان و با گرافیک بالاست که برای مدت زیادی لذت و هیجان را در آن تجربه خواهید کرد. شما می توانید بیش از ۴۰ خودرو داخلی و خارجی مختلف را انتخاب و به سلیقه خود شخصی سازی کنید و با سفر به شهرهای مختلف ایران با بهترین رانندگان هر شهر به رقابت بپردازید.

دانلود بازی

پیش بینی فوتبال
poker

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام