لانچر با ظاهر لالی آپ برای اندروید KK Launcher

با بیش از 10 میلیون دانلود از گوگل پلی

KK Launcher یکی از زیباترین و سریع ترین و جذاب ترین لانچرهای عرضه شده برای گوشی های اندرویدی می باشد که همیشه شاهد دریافت جدیدترین آپدیت ها برای آن خواهید بود که میتواند ظاهر گوشی شما را به صورت بسیار زیبایی دگرگون کند.

KK-Launcher

ویژگی ها:

  • پشتیبانی از بسته های آیکون مختلف
  • دارای سایدبار دستیار برای دسترسی راحت تر
  • سفارشی سازی با گزینه های بسیار بالا
  • استفاده از GoogleNow در صفحه خانگی
  • امکان آپدیت کردن به اندروید M
  • دارای افکت های حرکتی بسیار جذاب و زیبا
  • دارای برنامه AppLock جهت حفاظت از برنامه ها

 با استفاده از لانچرها می توانید ظاهر گوشی همراه خود را به صورت کامل تغییر دهید و شاهد ظاهری جذاب و جدید باشد. تاکنون لانچرهای بسیار زیادی برای سیستم عامل اندروید عرضه شده است که هرکدام از آنها دارای ظاهر و امکانات منحصر به فردی می باشند که نیازهای کاربران را رفع کنند.

این بار قصد معرفی یکی دیگر از جذاب ترین و شیک ترین لانچرهای اندروید با نام KK Launcher را داریم که امکان ارتقاء آن به ظاهر اندروید 6.0 را خواهید داشت. این لانچر دارای برنامه AppLock می باشد که با استفاده از آن می توانید برنامه های نصب شده در گوشی خود را قفل کنید تا از دسترسی دیگران به آن جلوگیری کنید. افکت های حرکتی که برای حرکت در میان صفحات در این لانچر استفاده شده است کاملا منحصر به فرد می باشند و نمونه آنها را در لانچر دیگری مشاهده نخواهید کرد.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام