روشنو قفل کردن گوشی با دو کلیک KnockOn – Tap to wake or lock

بدون نیاز به روت بودن گوشی

مناسب برای صفحه های OLED

در بسیاری از گوشی ها به ویژه گوشی های ال جی سری G امکانی وجود دارد که در آن با ضربه زدن بر روی صفحه، شاهد روشن شدن صفحه گوشی خواهید بود و لازم نیست که برای روشن کردن صفحه از کلیدهای Power یا Menu استفاده کنید. بسیاری از کاربران به دنبال چنین قابلیتی در گوشی خود نیز هستند. اگر شما نیز همین دسته می باشید، پیشنهاد می کنیم از KnockOn استفاده کنید.

KnockOn---Tap-to-wake-or-lock

ویژگی ها:

  • پشتیبانی کامل از سنسور اثرانگشت
  • دوبار کلیک کردن برای قفل کردن صفحه
  • دو کلیک برای روشن کردن صفحه گوشی (تنها در صفحه های OLED)
  • امکان تنظیم ساعت خاموش برای کاهش مصرف
  • تنظیم کردن سرعت دوبار کلیک

 

اپلیکشین KnockOn این امکان را برایتان فراهم خواهد کرد تا بتوانید گوشی همراهتان را با دوبار کلیک کردن بر روی صفحه قفل کنید. این نرم افزار همچنین امکان باز کردن قفل کردن صفحه گوشی با دوبار کلیک کردن در حالت قفل شده را نیز می دهد اما برای این قابلیت، حتما باید صفحه نمایش گوشی تان OLED باشد. این قابلیت می تواند بسیار مفید باشد تا استفاده کمتری از دکمه پاور یا منیو برای باز کردن قفل گوشی داشته باشید. در ادامه می توانید این نرم افزار را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

بازی تمدن بشری اندروید

 بازی تمدن بشری

تمدن بشری ، یک بازی استراتژیک آنلاین بر اساس واقعیت. امپراطوری خود را بسازید ، با همسایگان خود تجارت کنید و با دشمنانتان بجنگید ، عجایب 7 گانه را برای نسل های بعد از خود بسازید و شکوه و قدرت امپراطوری خود را به رخ جهانیان بکشید.

اطلاعات بیشتر

دانلود فایل ها و راهنما

فرانش
bpersia3
بنر کانال تلگرام