بازی لارا کرافت Lara Croft GO برای اندروید

فروش با قیمت 4.99 دلار در گوگل پلی

محصول استودیوی SQUARE ENIX

Lara Croft GO نام جدیدترین سری از بازی های لارا کرافت برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که در آن شما باید بتوانید با انجام دادن ماموریت های مختلفی که برایتان در نظر گرفته شده است بازی را پیش ببرید.

Lara-Croft-GO

ویژگی ها:

  • تجربه تصاویری با شکوه و موسیقی متن فیلم جذاب
  • مبارزه با دشمنان شوم، غلبه بر موانع خطرناک و فرار از تله های مرگبار
  • حل کردن بیش از 75 پازل در 5 فصل مختلف
  • جمع آوری آثار باستانی و آنلاک لباس های جدید برای لارا

 معرفی بازی Lara Croft GO

Lara Croft GO یک بازی پازلی فکری برای سیستم عامل اندروید می باشد که در آن شما هدایت شخصیت اصلی بازی، یعنی لارا کرافت را به عهده خواهید داشت و باید بتوانید چالش هایی که برایتان در نظر گرفته شده است را با موفقیت پیش ببرید. در بازی Lara Croft GO شاهد چالش هایی فکری خواهید بود که باید بتوانید آنها را پیش ببرید. بیش از 75 پازل مختلف که در 5 فصل گردهم آمده اند در بازی Lara Croft GO انتظار شما را می کشند.

بازی Lara Croft GO دارای گرافیکی بسیار عالی و خیره کننده می باشد. صداگذاری پیشرفته و حرفه ای بازی سبب افزایش هرچه بیشتر آن شده است. در ادامه می توانید این بازی را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود دنده دو برای اندروید و آیفون

دنده دو

دنده دو یک بازی مسابقه‌ای با کیفیت، پر‌هیجان و با گرافیک بالاست که برای مدت زیادی لذت و هیجان را در آن تجربه خواهید کرد. شما می توانید بیش از ۴۰ خودرو داخلی و خارجی مختلف را انتخاب و به سلیقه خود شخصی سازی کنید و با سفر به شهرهای مختلف ایران با بهترین رانندگان هر شهر به رقابت بپردازید.

دانلود بازی

poker
پیش بینی فوتبال

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام