برنامه حرفه ای نقاشی LayerPaint HD

مخصوص تبلت های اندروید با سایز 7 اینچ به بالا

افراد بسیار زیادی به نقاشی کشیدن علاقه دارند و دوست دارند که همیشه ابزارهای نقاشی در اختیار آنها قرار گرفته باشد تا بتوانند هر سوژه جدیدی که پیدا کردند و برای نقاشی کشیدن مناسب بود، بتوانند از آن نقاشی بکشند. اگر شما نیز از جمله کسانی هستید که علاقه مند به نقاشی هستید و دوست دارید که این کار را توسط تبلت خود انجام دهید، توصیه می کنیم به هیچ وجه برنامه LayerPaint HD را از دست ندهید. با استفاده از این نرم افزار در تبلت های اندرویدی امکان نقاشی کشیدن را خواهید داشت. این نرم افزار تمام ابزارهای مورد نیاز برای این کار را در اختیار شما قرار خواهد داد که می توانید نقاشی هایی بسیار حرفه ای و زیبا ایجاد کنید.

LayerPaint-HD

ویژگی ها:

  • قابلیت تنظیم کردن میزان فشار قلم در برنامه
  • پشتیبانی از امکان وارد کردن فایل PSD به برنامه
  • دارا بودن قلم موهای مختلف برای نقاشی
  • اضافه کردن لایه، حذف لایه، قطع لایه و …
  • دارای ابزارهای لایه ای دایره، مستطیل، خط و …
  • فیلترهای Hue, Gaussian Blur, Mosaic, Monochrome, Extracting Lines
  • پاک کردن خطوط، ایجاد خط های جدید و …

کسانی که به نقاشی های دیجیتالی علاقه دارند بدون شک با برنامه LayerPaint HD به خوبی آشنایی دارند. LayerPaint HD یکی از بهترین و شاید بتوان گفت بهترین نرم افزار اندروید در زمینه طراحی و نقاشی برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که با استفاده از ان امکان ایجاد نقاشی هایی خیره کننده و جذاب را خواهید داشت. این نرم افزار دارای تمام ابزارهای لازم برای نقاشی کشیدن می باشد و شما می توانید با استفاده از آنها نقاشی هایی شگفت انگیز و جذاب ایجاد کنید. در این نرم افزار شما امکان وارد کردن فایل های PSD که توسط فتوشاپ ایجاد شده اند را نیز خواهید داشت. اگر علاقه مند به نقاشی کشیدن هستید توصیه می کنیم به هیچ وجه اپلیکیشن LayerPaint HD را از دست ندهید.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود دنده دو برای اندروید و آیفون

دنده دو

دنده دو یک بازی مسابقه‌ای با کیفیت، پر‌هیجان و با گرافیک بالاست که برای مدت زیادی لذت و هیجان را در آن تجربه خواهید کرد. شما می توانید بیش از ۴۰ خودرو داخلی و خارجی مختلف را انتخاب و به سلیقه خود شخصی سازی کنید و با سفر به شهرهای مختلف ایران با بهترین رانندگان هر شهر به رقابت بپردازید.

دانلود بازی

poker
پیش بینی فوتبال

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام