جدیدترین نسخه برنامه آموزشی Learn Photoshop Pro 

شاهکاری دیگر از کمپانی AlienDroid

با برنامه جدید Learn Photoshop Pro خواهید توانست آموزش کاملی در زمینه برنامه فتوشاپ ببینید. این برنامه آموزشی را کمپانی AlienDroid برای سیستم های اندرویدی در گوگل پلی منتشر کرده است که تا به این لحظه بیش از 500 هزار نصب کننده داشت و توانسته امتیاز 4.2 از 5.0 را به خود اختصاص دهد. با این برنامه خواهید توانست در زمینه های مختلف مانند نقاشی لکه ای ،هنر خط ،افکت های مختلف ،افکت دادن به تصویر و خیلی موارد دیگر استاد شوید.

Learn-Photoshop-Pro_cover

ویژگی ها:

  • 220 آموزش منحصر به فرد
  • امکان دانلود فایل های مختلف برای فتوشاپ
  • امکان دانلود ابزار های مختلف فتوشاپ
  • بهرمند شدن از ویدیو های آموزشی

این برنامه می تواند به طور جامع فتوشاپ و ترفند های آن را به شما آموزش دهد، خوبی این برنامه در این است که آموزشی های آن به صورت ویدیویی تهیه شده است . به گفته سازنده Learn Photoshop Pro حاوی 220 آیتم آموزشی است که می توانید به انتخاب خود با یکی از آن ها یادگیری را شروع کنید. پس از یادیگری آموزش های این برنامه می توانید تا عکس های حرفه ای را ویرایش و یا طراحی کنید. بدون آنکه هزینه های بالایی خرج کنید و وقت خود را در مراکز آموزشی تلف کنید می توانید با این برنامه به صورت رایگان فتوشاپ را کاملا یاد بگیرید. این را هم در یاد داشته باشید که برنامه با اینترنت کار می کند و بدون اینترنت نمی توانید از برنامه استفاده کنید. این برنامه فوق العاده را از دست ندهید و با این برنامه بر آموخته های خود اضافه کنید. بعد از یاد گرفتن تمام آیتم های آموزشی موجود در برنامه می توانید عکس های زیر را به راحتی طراحی کنید.

Learn Photoshop Pro_sc1

Learn Photoshop Pro_sc2


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود دنده دو برای اندروید و آیفون

دنده دو

دنده دو یک بازی مسابقه‌ای با کیفیت، پر‌هیجان و با گرافیک بالاست که برای مدت زیادی لذت و هیجان را در آن تجربه خواهید کرد. شما می توانید بیش از ۴۰ خودرو داخلی و خارجی مختلف را انتخاب و به سلیقه خود شخصی سازی کنید و با سفر به شهرهای مختلف ایران با بهترین رانندگان هر شهر به رقابت بپردازید.

دانلود بازی

poker
پیش بینی فوتبال

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام