بازی خارق العاده زیبای Lifeline: Halfway to Infinity

گیم پلی منحصر به فرد و فوق العاده زیبا

داستان فوق العاده به صورت ریل تایم و منشعب

سفر تیلور ادامه دارد! Lifeline: Halfway to Infinity یک بازی بی نهایت زیبا در سبک ماجراجویی به زبان ساده و سبکی عجیب و غریب به زبان محاوره ای می باشد که توسط استودیو 3Minute Games سازنده نسخه های پیشین بازی من جمله Lifeline: Whiteout عرضه شده است. سری بازی های نجات بخش کاراکتری را به بازیکن معرفی می کند که معمولا حافظه خود را از دست داده و در لوکیشنی خاص گیر افتاده است. این بار هم شما با شخصی به نام تیلور اشنا خواهید شد که فضانورد بوده و در فضا به دام افتاده است و به دنبال راهی است که نجات بخش زندگی اش باشد.

دانلود بازی Lifeline: Halfway to Infinity

ویژگی ها:

  • مبارزات شجاعانه تیلور برای بقا ادامه دارد!
  • اثری فوق العاده از نویسنده قهار و محبوب دیو یوستوس
  • تجربه ی یک ماجراجویی عملی تخیلی بی نظیر
  • ارسال اعلان های روزانه از طرف تیلور
  • تصمیم گیری شما می تواند مسیر بشریت و زمان را تغییر دهد
  • گیم پلی عالی با سبکی خاص و منحصر به فرد
  • گرافیک بسیار روان با طرح های بی نظیر

 معرفی و بررسی بازی Lifeline: Halfway to Infinity

در بازی Lifeline: Halfway to Infinity شما در عمق خلائی جدا شده از فضا و در مداری چرخان به دور یک سیاهچاله عجیب و غریب فضایی به دام افتاده اید. شما در نقش یک فضانورد شجاع به نام تیلور در سفینه ای به نام وریدیان در فضا ظاهر خواهید شد. تیلور در این فکر بود که شاید اکنون زمان مناسبی برای کمی تنهایی و استراحت که به سختی برای شخصی مثل او به دست می اید باشد. اما میزبانی بسیار غیر مترقبه برنامه های عجیبی برای او چیده است… داستان بازی نجات بخش: در نیمه راه بی نهایت به صورت ریل تایم اجرا می شود، به این صورت که هر تصمیمی که گرفته شود، می تواند داستان بازی را عوض کند. سرنوشت بشریت، و خود زمان در دستان شما قرار دارد. با خونسردی تصمیم بگیرید!


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

بازی تمدن بشری اندروید

 بازی تمدن بشری

تمدن بشری ، یک بازی استراتژیک آنلاین بر اساس واقعیت. امپراطوری خود را بسازید ، با همسایگان خود تجارت کنید و با دشمنانتان بجنگید ، عجایب 7 گانه را برای نسل های بعد از خود بسازید و شکوه و قدرت امپراطوری خود را به رخ جهانیان بکشید.

اطلاعات بیشتر

دانلود فایل ها و راهنما

فرانش
bpersia3
بنر کانال تلگرام