برنامه زیباسازی تصاویر Looksery

ایجاد تفاوت های چشم گیر در عکس ها

دارای ابزارهای حرفه ای و قدرتمند

پیشنهاد ویژه سایت ApkTops

Looksery ابزاری بسیار حرفه ای، قدرتمند و کم نظیر در زمینه ویرایش تصاویر در گوشی های همراه می باشد. با استفاده از این اپلیکیشن می توانید تصاویر خود را به صورت کامل دگرگون کرده و تصاویری خیره کننده ایجاد کنید.

Looksery

ویژگی ها:

  • امکان تنظیم کردن میزان نور تصاویر
  • قابلیت قرار دادن شکل های مختلف بر روی تصاویر
  • تنیظم میزان وضوح و کنتراست تصاویر
  • دارای ابزارهای حرفه ای برای ویرایش
  • از بین بردن حرفه ای لکه های صورت
  • تنظیم کردن حرفه ای سایز قسمت های مختلف بدن

 

علاوه بر امکاناتی که در برنامه های دیگر جهت ویرایش تصاویر در اختیار کاربران قرار می گیرد، یکی از امکانات بسیار عالی و حرفه ای که در Looksery شاهد آن هستیم، امکان تنظیم کردن سایز، میزان کشش، راست کردن و … بخش های مختلف اعضای صورت در این برنامه هستیم. در این اپلیکیشن ابزاری گنجانده شده است که با کمک آن قادر خواهید بود به سادگی موارد مذکور را بر روی بخش هایی ماند چانه، بینی، چشم، گوش ها و … انجام دهید و عیب هایی که در صورت وجود دارد را به سادگی از بین ببرید. همچنین افکت های حرفه ای و خیره کننده نیز در این اپلیکیشن گنجانده شده است که می توانید با قرار دادن آنها بر روی عکس های خود، جلوه های بی نظیری را بسازید.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

فرانش
bpersia3
بنر کانال تلگرام