بازی استراتژیک Lords & Castles

بازی آنلاین و هیجان انگیز

Lords & Castles یک بازی استراتژیک بسیار زیبا برای اسمارتفون های اندرویدی می باشد. در این بازی شما به صورت آنلاین باید به بازی بپردازید،با تشکیل سرزمین خود و گردآوردن مردمان و سکونت آن ها در قلعه خود و با به کارگیری استراتژی های مناسب خود را در بین تمامی رقیبان و قلمروهای دیگر سرآمد کنید.

lords-castles

 

ویژگی ها :

  • توانایی ایجاد قلعه و سرزمین پهناور 
  • امکانات و طرح های دفاعی بسیار متنوع از قبیل حفر خندق،ایجاد موانع همچون کوه و…
  • حمله به سرزمین های مورد نظر خودتان
  • روش های حمله و دفاع گوناگون
  • رایگان بودن کامل بازی
  • قابلیت ذخیره بازی و استفاده از گوگل پلی
  • بهینه سازی شده برای دستگاه های اندرویدی

نقد و بررسی بازی Lords & Castles

در Lords & Castles بازی استراتژیک پادشاه و قلعه اندروید شما بعد از ورود به بازی با ایجاد و انتخاب نام برای قلمرو خود، سرزمین خود را ایجاد خواهید کرد و شروع به بازی می نمایید. در بازی کم کم با راهبردهای خود به جذب مردم و افزایش جمعیت خود خواهید پرداخت. با افزایش جمعیت شما باید قلعه خود را ارتقا دهید و وارد جنگ های طاقت فرسا برای بقای خود شوید. در Lords & Castles بازی استراتژیک پادشاه و قلعه اندروید شما به ساخت و ساز خواهید پرداخت و درصدد کشف سلاح های جدید بر می آیید تا بتوانید از خود در برابر دشمنان و حملاتی که به شما می شود دفاع کنید.

شما در Lords & Castles بازی استراتژیک پادشاه و قلعه اندروید برای به دست آوردن منابع از قبیل سکه، طلا، مواد اولیه مورد نیاز خود برای ساخت سلاح می توانید به سرزمین های مورد نظر خود حمله کرده و آن ها را تامین کنید. یکی از امکانات جالب این بازی این است که شما از هر چه که در اطراف قلعه موجود است می توانید استفاده کنید تا وضعیت دفاعی خود را بهبود ببخشید. این بازی کاملا رایگان است و شما می توانید به راحتی با دسترسی به یوزر خود در گوگل پلی بازی را ذخیره نمایید.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

فرانش
bpersia3

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام