لانچر با ظاهر Marshmallow برای اندروید M Launcher PRO – Android M

 همانطور که می دانید آخرین نسخه عرضه شده از اندروید توسط گوگل، اندروید 6.0 می باشد که با نام Marshmallow شناخته می شود. این اندروید تنها برای پرچم داران فعلی کمپانی های گوشی سازی عرضه می شود و برای کسانی که از میان رده ها و رده های پایین گوشی ها استفاده می کنند، نباید منتظر عرضه این نسخه از اندروید برای اسمارت فون اندروید خود باشند. اما اگر دوست دارید ظاهر این نسخه از اندروید را بدون آپدیت کردن گوشی یا تعویض رام گوشی، بر روی گوشی تان تجربه کنید، پیشنهاد می کنیم از لانچر M Launcher PRO – Android M استفاده کنید.

M-Launcher

ویژگی ها:

  • دارای منوی کشویی شبیه به اندروید 6.0
  • مجموعه آیکن های بسیار زیبا برای گوشی
  • دارای منوی کشویی برای ویجت ها مانند اندروید 6.0
  • امکان مخفی سازی برنامه ها
  • سفارشی سازی صفحه اصلی گوشی
  • پوشه مربوط به تنظیمات
  • قابلیت سفارشی کردن آیکن ها

 

M Launcher PRO – Android M لانچری زیبا و جذاب برای گوشی های اندرویدی می باشد که با نصب آن بر روی گوشی خود می توانید ظاهر اندروید نسخه 6.0 را بر روی گوشی خود تجربه کنید. این لانچر به ویژه برای ان دسته از کاربرانی که از گوشی های میان رده استفاده می کنند و امکان آپدیت گوشی همراه خود را ندارند، انتخاب بسیار مناسبی می باشد. در این لانچر امکانات بسیار عالی قرار گرفته است که تجربه بسیار عالی در هنگام کار کردن با گوشی را برایتان رقم خواهد زد.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

فرانش
bpersia3
بنر کانال تلگرام