Marina Militare It Navy Sim

بازی چند منظوره و زیبای Marina Militare It Navy Sim

طراحی شده در سبک بازی های شبیه سازی

جزئیات گرافیکی فوق العاده بالا و شبیه سازی های کاملاً واقعی

گیم پلی رقابتی، واقع گرایانه و چالش برانگیز

محصول استودیوی ایتالیایی RORTOS

نسخه معمولی + نسخه آنلاک شده

کسب امتیاز 4.1 از 5.0 در گوگل پلی

توجه: این بازی فقط بر روی اندرویدهای بالای 4.4 قابل اجرا می باشد.

هر روزه شاهد عرضه شدن بازی های شبیه سازی بیشتر و بیشتری از سوی استودیوهای مختلف هستیم. یکی از پر افتخار ترین استودیوهای فعال در این حوزه، استودیوی ایتالیایی RORTOS می باشد. این استودیوی خلاق تا کنون چندین اثر انحصاری برای شبیه سازی هواپیماها، جت ها، هلیکوپترها و کشتی ها تولید کرده است. در جولای 2016 این استودیو به صورت رسمی از بازی چند منظوره و توسعه یافته خود به نام Marina Militare It Navy Sim پرده برداری کرد که در آن به شبیه سازی انواع و اقسام نیروهای دریایی ناو ایتالیا پرداخته است.

Marina Militare It Navy Sim

ویژگی ها :

  • جزئیات بالای گرافیکی
  • طراحی دقیق و پر جزئیات وسایل
  • شبیه سازی برترین نیروهای دریایی ناو ایتالیا
  • طراحی کشتی ها، ناو ها، جت ها، هلیکوپترها و …
  • طراحی دقیق مناطق نظامی ایتالیا مثل آب های کاتانیا
  • وجود مأموریت های مختلف از قبیل جستجو و آزادسازی گروگان ها، مقابله با نیروهای نظامی دشمن و …
  • وجود نمای داینامیک و قابل تنظیم
  • کنترلرهای مجازی تکامل یافته

معرفی و بررسی بازی Marina Militare It Navy Sim

معرفی بازی

بازی Marina Militare It Navy Sim عنوان یکی از پر هزینه ترین پروژه های شرکت RORTOS ایتالیایی می باشد که برای ساخت آن نزدیک به یک سال زمان گذاشته شده است. استودیوی RORTOS به صورت انحصاری بر روی بازی های شبیه ساز کار می کند و پیش از این نیز چندین پروژه موفق را به اتمام رسانده بود. در جولای 2016 این استودیو پا را فراتر گذاشت و بازی چند منظوره و حرفه ای خود با نام Marina Militare It Navy Sim را به صورت رسمی عرضه کرد.

بازی Marina Militare It Navy Sim در رابطه با نیروی دریایی ناو ایتالیایی می باشد که به گفته سازندگان کاملاً تحت نظر نیروی دریایی این کشور تولید شده و مجوزهای لازم را گرفته است. در این بازی شما به عنوان خلبان های جت ها و هلیکوپترها و ملوان های کشتی ها و ناوهای جنگی ایتالیایی ایفای نقش می کنید و مأموریت های مختلفی را انجام خواهید داد.

بررسی محتوا، گیم پلی و گرافیک بازی

Marina Militare It Navy Sim یکی از گرافیکی ترین بازی های ساخته شده در زمینه بازی های شبیه سازی می باشد. استودیوی RORTOS از متخصصان و مهندسان نظامی برای شبیه سازی دقیق مدل ها استفاده کرده است. گرافیک عالی، جزئیات بالا، تغییرات آب و هوایی و نورپردازی و صداگذاری های بی نقص، حس واقعی بودن این بازی را بیش از پیش افزایش می دهند.

در بخش گیم پلی هم همین ویژگی ها رعایت شده است. گیم پلی روان و داینامیک بازی برای گیمرهای حرفه ای طراحی شده است و امکانات زیاد موجود در بازی، به بازیکن حس یک خلبان یا ملوان واقعی را القا می کند. در بازی Marina Militare It Navy Sim از مدل های واقعی جت های جنگی، هلیکوپترها و کشتی های ایتالیایی از جمله Amerigo VESPUCCI (A 5312) , DDG Andrea DORIA (D553) , STOVL CAVOUR (CVH 550) , HURRICANE 753 , AV-8B HARRIER II PLUS , F-35B LIGHTNING II , AB 212, EH101 استفاده شده است.

در این بازی شما مأموریت های مختلفی از جمله آزادسازی یک منطقه، رویارویی با دشمن، نظارت دریایی، انتقال زخمی ها، فرود آوردن جنگنده ها و هلیکوپترها و … را تجربه می کنید. وجود مراحل مختلف، نیروهای دریایی و هوایی مختلف و بخش های دیگر، این بازی را به یکی از بهترین بازی های چند منظوره در بازی های شبیه ساز تبدیل کرده اند.