Megapolis یکی از برترین بازی های شهر سازی آنلاین

Megapolis نام یک بازی در دسته بازی های استراتزیک می باشد که به پارسی می توان آن را یک بازی شهر سازی نامید. این بازی آنلاین را می توان یکی از برترین بازی های شهر سازی و استراتزیکی دانست که گیم پلی فوق العاده ای را دارا می باشد. بازی توسط استودیو بازی سازی Social Quantum Ltd طراحی شده است.

دانلود Megapolis

ویژگی ها :

  • دارا بودن گرافیک 3 بعدی واقع گرایانه
  • قابلیت استفاده از طراحی های مختلف در بازی
  • ارا بودن بیش از 700 نوع ساختمان مختلف
  • امکان طراحی شهر خود بنا به سلیقه خود
  • گرافیک اچ دی و مثال زدنی
  • سازگار با انواع گوشی و تبلت ها

معرفی بازی Megapolis

در این بازی جذاب طبق گفته های سازنده روزانه بیش از 1 میلیون نفر این بازی را اجرا می کنند. بازی را آغاز کنید و برای خود یک شهر بسازید و لذت ببرید. بازی آنلاین به گونه ای می باشد که افراد دیگر هم می توانند از شهر شما دیدن کنند. در این بازی شما می توانید بیش از 700 نوع ساختمان را از صفر تا صد طراحی و بنا کنید که آن بستگی به سلیقه شما دارد که در چه مکانی قصد احداث آن را دارید. گیم پلی بازی توانایی سرگرم کردن شما برای ساعات طولانی را دارا می باشد.

 


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

فرانش
bpersia3
بنر کانال تلگرام