امتیاز در گوگل پلی : 4.2 از 5

Micro Qibla همان طور که از نامش مشخص است یک قبله نمای کوچک و جمع و جور و سبک است و قادر است در هر زمان و مکان که نیازمند به یافتن قبله بودید به کمک شما بیاید  این نرم افزار قبله نمایی سبک، روان و کم حجم، بدون تنظیمات و بدون نیاز به اینترنت و البته طبق توضیحات سازنده به صورت همیشگی رایگان است . 

Micro Qibla 1.0.8

کارایی این نرم افزار به این صورت است که با استفاده از قطب نمای داخلی برای تشخیص جهت، از شبکه (3G یا WiFi) برای تعیین موقعیت تخمینی (اختیاری) و یا از GPS داخلی برای تعیین موقعیت دقیق قبله  استفاده می کند .  همچنین به خاطر داشته باشید که برای استفاده بصورت آفلاین باید در محیط بیرون و بدون سقف قرار داشته باشید تا اتصال به ماهواره های GPS صورت بگیرد . برای دانلود آخرین نسخه از این نرم افزار به ادامه مطلب همین پست از سایت Apktops مراجعه نمایید . 

نکته بسیار مهم : به منظور استفاده از قطب نما لازم است قطب نما رو با حرکت گوشی در یک فرم 8 شکل کالیبره کنید (اگه لازم باشد خود برنامه به شما اطلاع خواهد داد)، ضمنا گوشی خود را به دور از اشیا فلزی قرار دهید، در غیر اینصورت جهت های مشخص شده دقیق نخواهد بود

 


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

bpersia3
فرانش
بنر کانال تلگرام