برنامه زیباسازی و رتوش تصاویر MIX by Camera360

عرضه شده توسط کمپانی PinGuo

بیش از 5 میلیون دانلود از پلی استور

امکانات بی نظیر برای ویرایش تصاویر

پیشنهاد ویژه سایت ApkTops

PinGuo نام کمپانی بزرگی است و یکی از معروف ترین برنامه های عرضه شده توسط این کمپانی، برنامه معروف و محبوب Camera360 می باشد که امکان ویرایش و زیباسازی تصاویر را به کاربران می دهد. همین کمپانی به تازگی اقدام به عرضه نرم افزاری جدید تحت عنوان MIX by Camera360 کرده است که با کارکردی مشابه، این امکان را فراهم خواهد کرد تا بتوانید عکس هایی بسیار دیدنی و جذاب ایجاد کنید.

mix-by-camera360

ویژگی ها:

▶ طراحی و ذخیره فیلترهایی که خودتان طراحی می کند

▶ تجربه ای بی نظیر در زیباسازی و ایجاد تصاویر در گوشی

▶ تنظیم کردن میزان نوردهی تصاویر عکس ها

▶ بیش از 200 فیلتر مختلف برای تصاویر

▶ ابزارهای ویرایش تصویر با بیش از 10 ابزار مختلف

 

احتمالا با بخش زیباساز و افکت گذار سایت اینستاگرام کار کرده اید. همانطور که می دانید بعد از آن که عکسی را در سایت اینستاگرام برای به اشتراک گذاری آپلود می کنید، در مرحله  بعدی ابزارهایی جهت اعمال فیلتر و زیباسازی تصاویر در اختیار شما قرار خواهد گرفت که می توانید هرکدام از آنها را که می خواهید با میزان اعمال تنظیم شونده، به سادگی برای عکس ها قرار دهید. برنامه MIX by Camera360 دارای کارکرد مشابهی می باشد. با استفاده از این برنامه به سادگی قادر خواهید بود تا افکت های مختلفی که در برنامه وجود دارند را بر روی تصاویر قرار دهید. در این نرم افزار می توانید عکس ها را با توجه به میزانی که خودتان می خواهید افکت اعمال کنید. قابلیت ویرایش کردن عکس ها با استفاده از ابزارهای مختلف، یکی دیگر از ویژگی های این برنامه می باشد. این اپلیکیشن دارای ابزارهای قدرتمندی جهت ادیت و ویرایش تصاویر می باشد که می تواند با کمک آنها عکس هایتان را به سادگی ویرایش کنید.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام