اگر هر یک از شما از سرویس های جدید اینترنت وایمکس مبین نت برای استفاده روزانه کامپیوتر و نوت بوک شخصی و گوشی آندرویدی تان استفاده می کنید و علاقه مند هستید هر لحظه و در هر کجا از آخرین وضعیت اشتراک اینترنت خود باخبر باشید حالا توسط نرم افزار آندرویدی ” وایمکس مبین نت ” آخرین وضعیت اشتراکتان همیشه و همه جا در جیب و در گوشی آندرویدی شماست . 

 Mobinnet Android 1.0.0.1

 

با استفاده از این نرم افزار ساده‌ تر از همیشه می‌توانید اشتراک و میزان مصرف اینترنت خود را مدیریت کنید. این برنامه سرویس‌های زیر را در تمام ساعات شبانه روز بر روی گوشی شما دسترس‌پذیر می‌سازد 

ویژگی های نرم افزار : 

** نمایی کامل از وضعیت اشتراک
** حجم باقیمانده و اعتبار حساب
** نمودار و گزارش کارکرد اینترنت
** نمودار و گزارش پرداخت‌ها
** گزارش خدمات

نکته : اگر با استفاده از مودم‌های وایمکس مبین‌نت از این اپلیکیشن رایگان استفاده کنید، از پهنای باند شما کم نخواهد شد. همچنین دارندگان آیفون و آیپد نیز می توانند این نرم افزار را از اپل استور دریافت نمایند . 


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

بازی تمدن بشری اندروید

 بازی تمدن بشری

تمدن بشری ، یک بازی استراتژیک آنلاین بر اساس واقعیت. امپراطوری خود را بسازید ، با همسایگان خود تجارت کنید و با دشمنانتان بجنگید ، عجایب 7 گانه را برای نسل های بعد از خود بسازید و شکوه و قدرت امپراطوری خود را به رخ جهانیان بکشید.

اطلاعات بیشتر

دانلود فایل ها و راهنما

bpersia3
فرانش
بنر کانال تلگرام