لانچر موبو برای اندروید Mobo Launcher

با ظاهری دخترانه و شیک

 

بسیاری از اوقات پیش می آید که ظاهر یک نواخت و تکراری گوشی باعث می شود که کاربران از محیط گوشی دلزده شوند و به دنبال آن باشند تا ظاهری جدید و غیر تکراری را تجربه کنند. معمولا در گوشی های اندروید شاهد پوسته های مختلف نخواهید بود! و همین امر امکان تجربه ظاهرهای متفاوت را برای کاربران غیر ممکن ساخته است. اما به لطف توسعه دهندگان این مشکل نیز با عرضه لانچرها حل شده است و با نصب کردن لانچری بر روی گوشی می توان ظاهر گوشی را دگرگون ساخت!

Mobo-Launcher

ویژگی ها:

  • دارای حجمی سیار کم نسبت به لانچرهای دیگر
  • سرعت بسیار بالا و شگفت انگیز در هنگام کار کردن
  • دارای ظاهری بسیار جذاب و نسبتا دخترانه
  • استفاده از رنگ های زیبا و جدید در لانچر
  • نمایش وضعیت جوی به صورت زنده
  • استفاده از آیکن های زیبا و پشتیبانی آیکن پک ها

 

این بار در ApkTops لانچری بسیار دیدنی و جذاب با نام Mobo Launcher برایتان آماده کرده ایم که با کمک آن می توانید ظاهر گوشی تان را تغییر دهید. این لانچر بیشتر برای دخترها طراحی شده است و طراحی دخترانه دارد. ظاهر لانچر موبو تداعی کننده یک محیط شاد و رنگی است که به کاربران این امکان را می دهد تا گوشی خود را از حالت خسته کننده و کسل کننده به یک ظاهر بسیار دیدنی و جالب تدیل کنند. در این لانچر شاهد آیکن هایی بسیار جذاب و دیدنی خواهید بود که زر و برق خاصی به این لانچر بخشیده اند. امکان استفاده از آیکن پک های مختلف نیز در این لانچر گنجانده شده است که می تواند قدرت انتخاب شما را برای تغیر لانچر افزایش دهید. در ادامه می توانید آخرین نسخه از موبو لانچر را با لینک مستقیم دریافت کنید.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود دنده دو برای اندروید و آیفون

دنده دو

دنده دو یک بازی مسابقه‌ای با کیفیت، پر‌هیجان و با گرافیک بالاست که برای مدت زیادی لذت و هیجان را در آن تجربه خواهید کرد. شما می توانید بیش از ۴۰ خودرو داخلی و خارجی مختلف را انتخاب و به سلیقه خود شخصی سازی کنید و با سفر به شهرهای مختلف ایران با بهترین رانندگان هر شهر به رقابت بپردازید.

دانلود بازی

poker
پیش بینی فوتبال

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام