بازی بوو برای اندروید My Boo – Your Virtual Pet Game

دارای گیم پلی مشابه با بازی پوو

بیش از 50 میلیون دانلود از پلی استور

همه ی شما با بازی معروف پوو اشنایی دارید و می دانید که بازی مذکور در زمان عرضه خود به عنوان یکی از محبوب ترین و پرکاربر ترین بازی ها در جهان شناخته می شد و افراد بسیار زیادی نسبت به آن علاقه نشان دادند. این بار قصد معرفی بازی دیگر با همین سبک را داریم که “بوو” نام دارد. احتمالا متوجه شده اید که “بوو” کپی کاملا آشکار از بازی معروف POU می باشد که در آن تنها شاهد عوض شدن بعضی از رنگ ها هستیم!

my-boo

ویژگی ها:

  • وجود مینی گیم های سرگمر کننده
  • تعیین اسم دلخواه برای حیوان خانگی تان
  • استفاده از لباس های سفارشی
  • غذا دادن به بوو با استفاده از شکلات، کلوچه، میوه، پیتزا و …
  • سرگرم کردن بوو با آیتم های مختلف
  • جلوگیری از خسته و کسل شدن بوو
  • حمام دادن بوو برای تمیز و شاد شدن او
  • سفارشی کردن محیطی که بوو در آن قرار دارد

 

My Boo – Your Virtual Pet Game در با یک حیوان خانگی مجازی روبه رو خواهید بود که وظیفه کنترل کردن آن را به عهده خواهید داشت. در این بازی باید بتوانید به بوو غذا بدهید تا گرسنگی نکشد. همچنین باید بوو را سرگرم کنید تا به دلیل یک نواختی و یک جا نشستن کسل نشود. برای این کار می توانید با او بازی کنید یا مینی گیم های مختلفی که در بازی گنجانده شده است را انجام دهید. هنگامی که  BOO کثیف شود نیز باید او را به حمام برده و وی را تمیز کنید. تمام این کارها باعث خواهد شد تا میزان سطح سلامت و شادی پو بالا باشد و امتیاز شما نیز در بالاترین میزان ممکن قرار بگیرد.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

فرانش
bpersia3

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام