My Horse بازی سرگرم کننده اسب من

My Horse یک بازی تفننی که به پارسی ” اسب من ” می باشد. این بازی جذاب توسط استودیو بازی سازی NaturalMotionGames Ltd طراحی و به صورت کاملا رایگان برای دانلود انتشار یافته است. جالب است بدانید که این بازی تا کنون توانسته نظر بیش از 1 میلیون نفر را به خود از سراسر جهان جلب کند.

دانلود My Horse

ویژگی ها :

  • امکان پرورش دادن اسب ها با روش های مختلف
  • امکان گرم کردن اسب ها برای مسابقه 
  • امکان شرکت در مسابقه های مختلف و جذاب
  • اشتراک گذاری عکس از اسب خود
  • گیم پلی جذاب و سرگرم کننده
  • گرافیک منحصر به فرد با صدای عالی

معرفی بازی My Horse

در این بازی جذاب شما به عنوان یک مربی اسب وارد بازی می شوید که باید اسب خود را به صورت حرفه ای پرورش دهید و آن را برای شرکت در مسابقه های مختلف و حرفه ای آماده کنید. شما می توانید قبل از مسابقه اصلی اسب خود را گرم کنید تا در حین مسابقه بهترین عملکرد را برای شما به همراه داشته باشد. گیم پلی بازی به صورت جذابی طراحی شده است که می توانید خود را برای ساعات طولانی سرگرم کنید. یکی دیگر از ویژگی های اصلی بازی طراحی جذاب و صدای عالی بازی می باشد.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

bpersia3
فرانش
بنر کانال تلگرام