نمایش ارتباطات شبکه Network Connections

Network Connections کانکشن های داخل و خارجی را مورد بررسی و مسیریابی قرار می دهد. این نرم افزار قادر است تا اطلاعات مفید و کاربردی را در اختیار کاربران قرار دهد، بدون آن که نیازی به روت بودن گوشی باشد!

network-connections

ویژگی ها:

  • مانیتورینگ تمام ارتباطات اینترنت به دستگاه اندرویدی شما
  • نمایش پیغام هنگام متصل شدن برنامه های مخفی به سرورهای کنترل از راه دور
  • نمایش جزئیات اطلاعات IP برای هر کانکشن
  • نمایش بیشترین میزان فعالیت ها، آخرین کانکشن ها یا بر اساس نام

 

Network Connections امکان مانیتورینگ و ردیابی ارتباط های دستگاه اندرویدی را به کاربران می دهد. این نرم افزار همچنین امکان نمایش اتصال مربوط به برنامه های مخفی که به اینترنت متصل می شوند را را دارد تا بتوانید برنامه هایی که بدون اجازه خودتان به اینترنت متصل می شوند و از ترافیکتان استفاده می کنند را شناسایی کنید.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

بازی تمدن بشری اندروید

 بازی تمدن بشری

تمدن بشری ، یک بازی استراتژیک آنلاین بر اساس واقعیت. امپراطوری خود را بسازید ، با همسایگان خود تجارت کنید و با دشمنانتان بجنگید ، عجایب 7 گانه را برای نسل های بعد از خود بسازید و شکوه و قدرت امپراطوری خود را به رخ جهانیان بکشید.

اطلاعات بیشتر

دانلود فایل ها و راهنما

فرانش
bpersia3
بنر کانال تلگرام