مرورگر نکست برای اندروید Next Browser for Android

عرضه شده توسط کمپانی GO

با بیش از 10 میلیون دانلود از گوگل پلی

کمپانی نرم افزار GO به عنوان یکی از قدرتمندترین کمپانی های عرضه نرم افزار برای سیستم عامل اندروید می باشد که توانسته است محبوبیت بی نظیر در بین کاربران به دست بیاورد. در مورد از محبوب ترین محصولات عرضه شده توسط این کمپانی GO luncher و Go SMS می باشد که هردو به عنون محبوب ترین نرم افزارها در زمینه خود شناخته شده هستند. این بار قصد معرفی یکی دیگر از محصولات عرضه شده توسط همین کمپانی با نام Next Browser for Android را داریم که یک مرورگر حرفه ای قدرتمند و سریع می باشد.

Next-Browser-for-Android

ویژگی ها:

  • دارای سرعت بسیار بالا در بارگذاری سایت ها
  • نمایش خبرهای معتبر و جدید جهان در صفحه اصلی
  • دارای افزونه های قدرتمند و حرفه ای
  • وبگردی به صورت خصوصی بدون جایگذاری ردپا
  • دارای حالت شب برای مطالعه در شب ها
  • سفارشی سازی صفحه اصلی مرورگر
  • امکان همگامسازی بین دیوایس ها

 

Next Browser for Android به عنوان یکی از قدرتمندترین و سریع ترین مرورگرهای عرضه شده برای سیستم عامل اندروید شناخته می شود که با استفاده از آن امکان مرور صفحات وب را با سرعت بالا خواهید داشت. مرورگر نکست دارای امنیت بسیار بالایی است و لازم نیست نگران هیچ گونه خطری در هنگام وبگردی با آن باشید. این مرورگر دارای افزونه های قدرتمندی نیز می باشد که می توانید با نصب کردن آنها کارایی مرورگر را سفارشی کنید تا کارای مطابق با سلیقه خودتان داشته باشد. امکان وبگردی به صورت خصوصی بدون باقی گذاشتن هرگونه ردپایی، از دیگر امکانات این مرورگر قدرتمند می باشد. مرورگر عرضه شده توسط کمپانی GO قابلیت نمایش دادن خبرهای جدید را در صفحه اصلی داراست تا به این صورت هیچگاه جدیدترین خبرهای روز جهان را از دست ندهید. گزینه های متعددی نیز برای سفارشی سازی ظاهر این مرورگر در نظر گرفته شده است که می توانید از آنها استفاده کنید.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود دنده دو برای اندروید و آیفون

دنده دو

دنده دو یک بازی مسابقه‌ای با کیفیت، پر‌هیجان و با گرافیک بالاست که برای مدت زیادی لذت و هیجان را در آن تجربه خواهید کرد. شما می توانید بیش از ۴۰ خودرو داخلی و خارجی مختلف را انتخاب و به سلیقه خود شخصی سازی کنید و با سفر به شهرهای مختلف ایران با بهترین رانندگان هر شهر به رقابت بپردازید.

دانلود بازی

poker
پیش بینی فوتبال

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام