برنامه منو کشویی برای گوشی های اندروید Omni Swipe

نسخه پریمیوم و کامل برنامه

جهت دسترسی سریع تر به برنامه های پر استفاده

با امکان بهینه سازی گوشی و افزایش سرعت آن

تست شده توسط وب سایت ApkTops

Omni Swipe نام برنامه ای جالب و کاربردی برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که با کمک آن امکان اضافه کردن یک منو بسیار جذاب و دیدنی را به گوشه گووشی همراه خود خواهید داشت.

Omni-Swipe

ویژگی ها:

  • دسترسی سریع به برنامه های بیشتر استفاده شده
  • دسترسی سریع به برنامه های مورد علاقه
  • امکان دسترسی به برنامه های اصلی گوشی
  • قابلیت بهینه سازی سریع گوشی با بستن برنامه های باز
  • دارای ظاهری بسیار جذاب و شکیل برای گوشی
  • سفارشی سازی بخش های مختلف منیو

 

Omni Swipe برنامه ای بسیار جالب و کاربردی می باشد که یک منیو کشویی را به یکی از گوشه های گوشی شما اضافه خواهد کرد. این منیو دارای چندین زبانه می باشد که می توانید خودتان آنها را تعیین کنید؛ اما در حالت پیش فرض این زبانه ها شامل برنامه های پرکاربرد، برنامه های تنظیماتی و برنامه های مورد علاقه می باشند که امکان اضافه کردن اپلیکیشن های دلخواه به هرکدام از این بخش ها را خواهید داشت. شما می توانید به سادگی هرکدام از برنامه ها یا بازی هایی که تصور می کنید استفاده بیشتری از آنها دارید را به این منیو اضافه کرده و تنها با لمس کردن گوشه، به این منیو دسترسی داشته و بتوانید از اپلیکیشن های آن استفاده کنید.

برنامه Omni Swipe یک ویجت کاربردی نیز به صفحه اصلی گوشی تان اضافه خواهد کرد که می تواند سرعت گوشی همراهتان را افزایش دهد. برای این کار کافی است که بر روی این ویجت کوچک که در حالت پیش فرض در سمت راست گوشی قرار دارد و یک عدد را به صورت درصد نمایش می دهد (این عدد نشان دهنده میزان مصرف از رم گوشی می باشد) کلیک کنید تا برنامه هایی که در پس زمینه گوشی اجرا شده اند را ببندد و به این ترتیب شاهد خالی شدن فضای اشغال شده رم و افزایش سرعت گوشی همراه خود باشید.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

فرانش
bpersia3

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام