برنامه یادداشت برداری دیجیتال OneNote

عرضه شده توسط کمپانی مایکروسافت

بیش از 500 میلیون دانلود از پلی استور

شاید بسیاری از اوقات برایتان پیش آمده باشد که لازم داشته اید سریعا چیزی را یادداشت کنید تا از فراموش شدن آن جلوگیری کنید اما به دلیل در دسترس قرار نبودن کاغد و خودکار این موضوع فراموش شده است. همانطور که می دانید تلفن های همراه امروزه وسیله هایی هستند که در بسیاری از اوقات به صورت دائم همراه شما قرار دارند. شما می توانید با نصب برنامه های نُت برداری در گوشی، هر زمان که خواستید یادداشت مد نظرتان را به سادگی ثبت کنید!

onenote

ویژگی ها:

  • امکان ثبت یادداشت در هر مکان و زمانی
  • قابلیت سازماندهی کردن یادداشت ها
  • امکان جستوجو در میان یادداشت ها
  • تنظیم کردن فونت، رنگ و ضخامت نوشته
  • ضمیمه کردن صدا و عکس به یادداشت ها
  • قابلیت ایجاد لیست خرید برای هنگام خرید
  • به اشتراک گذاری یادداشت های ثبت شده

 

به احتمال بسیار زیاد قبلا نام برنامه OneNote را شنیده باشید. همانطور که می دانید “وان نت” به عنوان یکی از محصولات شناخته شده کمپانی مایکروسافت در میان کاربران، سالهاست که مورد استفاده قرار می گیرد. این نرم افزار در زمینه ثبت یادداشت های دیجیتالی می تواند به عنوان یک دستیار قدرتمند مورد استفاده قرار گیرد. با استفاده از این اپلیکیشن می توانید در هر زمانی به سادگی یادداشت هایی که به ذهنتان میرسد و برایتان مهم هستند را ثبت کنید تا از فراموش شدن آنها جلوگیری کنید. این نرم افزار امکان سازماندهی کامل یادداشت هایی که در طول مدت زمان کوتاهی تعداد آنها افزایش می یابد را دارد. شما می توانید در میان یادداشت های خود با یک جستوجوی ساده، یادداشتی که مدنظرتان است را بیابید. قابلیت اضافه کردن عکس و ویدئوها به یادداشت ها به صورت ضمیمه نیز وجود دارد تا بتوانید یادداشت هایی کامل در اختیار داشته باشید.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام