کاهش مصرف دیتا در گوشی با برنامه Opera Max – Data saving app

پیشنهاد ویژه Apktops به تمامی کاربران

برنامه Opera Max امکان مدیریت و کنترل کامل دیتای مصرفی و کاهش مصرف دیتا را در گوشی های اندروید به کاربران می دهد. این نرم افزار قادر است با اعمال تنظیماتی مشخص، میزان مصرف دیتای اینترنت را کاهش دهد.

Opera_Max_cover

ویژگی ها:

  • مصرف کمترین میزان دیتا برای مشاهده فیلم های یوتیوب و دیگر برنامه ها
  • مدیریت، مانیتورینگ و کنترل اینترنت مصرفی تمام برنامه ها
  • قابلیت بلاک کردن برنامه هایی که بدون اجازه از اینترنت استفاده می کنند
  • قابلیت تنظیم برای اجازه آپدیت برنامه ها به هنگام اتصال به وای فای

 یکی از اصلی ترین نگرانی هایی که کاربران در هنگام استفاده از اینترنت سیم کارت خود در گوشی دارند، میزان ترافیک مصرفی توسط آنها می باشد.

همیشه این موضوع به عنوان یکی از نگرانی های کاربران محسوب می شود چرا که باید کنترل دقیق و کاملی بر روی ترافیک مصرفی داشته باشند. با استفاده از برنامه هایی که در همین رابطه عرضه شده اند، امکان کنترل و مدیریت ترافیک برای کاربران فراهم شده است تا بتوانند کنترل دقیقی بر روی ترافیک مصرفی در اینترنت داشته باشند.

برنامه Opera Max – Data saving app امکان چنین کاری را برای کاربران فراهم کرده است تا با استفاده از آن بتوانید علاوه بر مانیتورینگ و نظارت بر روی ترافیک، همچنین میزان استفاده از آن را با روش هایی اختصاصی، کاهش دهید.

این برنامه امکان کنترل و مدیریت ترافیک مصرفی را با استفاده از گراف های مختلف به شما خواهد داد. همچنین توسط Opera Max امکان مشاهده برنامه هایی که به صورت مخفیانه از اینترنت استفاده می کنند را نیز خواهید داشت و در صورت دلخواه می توانید آنها را غیر فعال کنید.

در ادامه می توانید این اپلیکیشن را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام