برنامه رادیوی اینترنتی Pandora Radio

نسخه  Patched شده برنامه

با بیش از 500 میلیون کاربر از سراسر جهان!

Pandora Radio یک نرم افزار ایستگاه رادیویی می باشد که در ان می توانید به انواع موسیقی های مختلف در گوشی همراه خود گوش دهید. این برنامه به وسیله اینترنت کار می کند و شما می توانید در آن با جستوجوی موزیک مورد نظرتان، آن را گوش داده و از آن لذت ببرید.

Pandora-Radio

ویژگی ها:

  • دسترسی به ایستگاه های رادیویی مختلف
  • قابلیت جستوجوی نام هنرمند مورد علاقه ها
  • نمایش ایستگاه هایی که در حال پخش اهنگ هنرمند مورد علاقه شما هستند
  • دارا بودن رابط کاربری بسیار جذاب و زیبا با کاربرد ساده

Pandora Radio در اصل یک برنامه رادیویی ایستگاه موسیقی می باشد اما با این تفاوت که توسط پاندورا، می توانید تنها به آهنگ هایی که خودتان دوست دارید گوش دهید. نرم افزار پاندورا این امکان را برایتان فراهم خواهد کرد که با جستجوی نام هنرمند (خواننده) مورد علاقه خود نام تمام کانال هایی که در حال پخش آهنگ های همین هنرمند هستند به صورت لیست شده به شما نمایش داده شوند تا بتوانید به هرکدام از این کانال ها که خواستید دسترسی داشته و به آن گوش دهید.

توجه» برای استفاده از این نرم افزار نیازمند اتصال اینترنت خواهید بود.

توجه» این نسخه مود شده است و علاوه بر گوش دادن به آهنگ ها، قابلیت دانلود کردن آنها را نیز خواهید داشت.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

bpersia3
فرانش
بنر کانال تلگرام