برنامه رادیوی اینترنتی Pandora Radio

نسخه  Patched شده برنامه

با بیش از 500 میلیون کاربر از سراسر جهان!

Pandora Radio یک نرم افزار ایستگاه رادیویی می باشد که در ان می توانید به انواع موسیقی های مختلف در گوشی همراه خود گوش دهید. این برنامه به وسیله اینترنت کار می کند و شما می توانید در آن با جستوجوی موزیک مورد نظرتان، آن را گوش داده و از آن لذت ببرید.

Pandora-Radio

ویژگی ها:

  • دسترسی به ایستگاه های رادیویی مختلف
  • قابلیت جستوجوی نام هنرمند مورد علاقه ها
  • نمایش ایستگاه هایی که در حال پخش اهنگ هنرمند مورد علاقه شما هستند
  • دارا بودن رابط کاربری بسیار جذاب و زیبا با کاربرد ساده

Pandora Radio در اصل یک برنامه رادیویی ایستگاه موسیقی می باشد اما با این تفاوت که توسط پاندورا، می توانید تنها به آهنگ هایی که خودتان دوست دارید گوش دهید. نرم افزار پاندورا این امکان را برایتان فراهم خواهد کرد که با جستجوی نام هنرمند (خواننده) مورد علاقه خود نام تمام کانال هایی که در حال پخش آهنگ های همین هنرمند هستند به صورت لیست شده به شما نمایش داده شوند تا بتوانید به هرکدام از این کانال ها که خواستید دسترسی داشته و به آن گوش دهید.

توجه» برای استفاده از این نرم افزار نیازمند اتصال اینترنت خواهید بود.

توجه» این نسخه مود شده است و علاوه بر گوش دادن به آهنگ ها، قابلیت دانلود کردن آنها را نیز خواهید داشت.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود دنده دو برای اندروید و آیفون

دنده دو

دنده دو یک بازی مسابقه‌ای با کیفیت، پر‌هیجان و با گرافیک بالاست که برای مدت زیادی لذت و هیجان را در آن تجربه خواهید کرد. شما می توانید بیش از ۴۰ خودرو داخلی و خارجی مختلف را انتخاب و به سلیقه خود شخصی سازی کنید و با سفر به شهرهای مختلف ایران با بهترین رانندگان هر شهر به رقابت بپردازید.

دانلود بازی

poker
پیش بینی فوتبال

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام