Particular یک بازی ماجراجویی جذاب

Particular نام یک بازی ماجراجویی جذاب می باشد که به صورت کاملا رایگان در گوگل پلی جهت دانلود انتشار یافته است. بازی توسط استودیو بازی سازی Luca Burgio طراحی و به صورت کاملا رایگان جهت دانلود انتشار یافته است.

دانلود Particular

ویژگی ها :

  • گیم پلی جذاب و اعتیاد آور
  • قابلیت بازی در محیط های متنوع
  • گرافیک مثال زدنی و جذاب
  • دارای بودن آیتم های مختلف در بازی
  • سازگار با انواع گوشی و تبلت ها

معرفی بازی Particular

داستان بازی در مورد فردی می باشد که 25 سال در زندانی حبس شده بود که اکنون یک راه برای فرار او ایجاد شده است و اگر از این فرصت استفاده نکند برای همیشه باید در زندان بماند. او دل را به دریا می زند و از این زندان فرار می کند که تازه این فرار آغاز گر داستان بازی می باشد. شما در نقش اصلی این فرد می باشید که باید از موانع مخلتف سر راه خود با روش های مختلف عبور کنید تا هر چه زود تر از دست افرادی که به دنبال شما هستند دور شوید تا بتوانید یک زندگی جدید را برای خود شروع کنید. برای افزایش کیفیت بازی می توانید از قدرت های مختلف نیز استفاده کنید که در حین بازی برای شما فعال خواهند شد.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

bpersia3
فرانش
بنر کانال تلگرام