برنامه جدول تناوبی عناصر Periodic Table

نسخه PRO برنامه

Periodic Table جدول تناوبی عناصر در شیمی می باشد که به شما این امکان را می دهد تا همیشه در گوشی همراه خود، به این جدول دسترسی داشته باشید و از اطلاعات آن نظیر عدد اتمی، عدد جرمی و … استفاده کنید. این نرم افزار به صورت کامل ارائه شده و دربرگیرنده تمام اطلاعات مربوط به جدول تناوبی عناصر می باشد. استفاده از Periodic Table را برای دانش آموزان، دانشجویان و افرادی که در زمینه شیمی فعالیت دارند، توصیه می کنیم!

Periodic-Table

ویژگی ها:

  • شامل 118 عنصر
  • عدد اتمی، دما پویا، ماده، الکترومغناطیسی، خواص هسته ای و واکنش برای هر عنصر
  • نمودار پوسته الکترونی برای هر عنصر
  • جدول با قابلیت حل کردن

ویژگی های نسخه PRO:

  • انیمیشن های الکترون های نمودار پوسته
  • جدول قابل حل
  • قابلیت زوم کردن بر روی تصویر تا 4 برابر
  • جستوجو برای عناصر بر اساس نام آنها

Periodic Table محصولی از JQ Soft می باشد که تا پیش از این نیز شاهد چندین عناوین نرم افزاری دیگر نیز از همین شرکت بوده ایم که تعداد بیشتر آنها برنامه های ساده ای بوده اند که در زمینه آموزشی عرضه شده اند. Periodic Table یکی از جدیدترین عنوان های همین شرکت توسعه نرم افزاری می باشد که برای علاقه مندان و دانش جویان رشته شیمی منتشر شده است.

همانطور که می دانید به خاطر سپاری تمام عناصر جدول مندلیف با تمام ریز جزئیات غیر ممکن است. اما با استفاده از این نرم افزار این امکان را خواهید داشت تا همیشه این جدول را در گوشی یا تبلت اندرویدی تان، همراه داشته باشید و بتوانید از اطلاعاتی که در ان وجود دارد استفاده کنید.

در این نرم افزار شاهد تمام 118 عنصر شناخته شده هستیم. شما می توانید برای جستوجوی یک عنصر، نام آن را سرچ کنید تا برنامه اقدام به پیدا کردن آن عنصر بنماید. ریز جزئیات مربوط به هر عنصر نیز در کنار ان و در صفحه ای که با کلیک بر روی همان عنصر باز می شود، قابل مشاهده است. این جدول با کیفیت بسیار بالایی عرضه شده است و شما این امکان را خواهید داشت تا 4 برابر بر روی آن بزرگنمایی (زوم) کنید.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام