برنامه ویرایشگر تصاویر فوتو لب Pho.to Lab PRO Photo Editor

نسخه پچ شده

Pho.to Lab PRO – photo editor از جمله بهترین و کارآمدترین نرم افزارها در زمینه ویرایش و زیبا سازی تصاویر در گوشی های اندرویدی می باشد. این نرم افزار بر خلاف غیر رایگان بودن و قیمت نسبتا بالا در گوگل پلی اما با استقبال بسیار عالی روبه رو شده است و بیش از 500 هزار نفر اقدام به خریداری این اپلیکیشن نموده اند. همچنین کسب امتیاز 4.6 از میان این خرید نشان از محبوبیت بی نظیر این برنامه دارد.

Photo-Lab-PRO-Photo-Editor_cover

ویژگی ها:

  •  قابلیت ساخت تصاویر کاریکاتوری
  •  قابلیت افزودن متن بر روی تصاویر مد نظر و یا درج توضیحات متناسب با عکس
  •  قابلیت ساخت تصاویر ترکیبی از چهره انسان و حیوان!
  •  بیش از 500 افکت فوق العاده در نرم افزار
  • وجود انواع و اقسام فریم ها و قاب های مخنلف در نرم افزار
  •  قابلیت ساخت کارت پستال و یا استفاده از موارد آماده موجود در نرم افزار

 Pho.to Lab PRO Photo Editor را می توان به عنوان یکی از بهترین نرم افزارها در زمینه ویرایش تصاویر دانست. این برنامه با امکانات بسیار عالی و منحصر به فردی که در اختیار کاربران قرار می دهد می تواند تصاویر آنها را به سادگی ویرایش کند.

با استفاده از برنامه Pho.to Lab PRO Photo Editor امکان تبدیل کردن تصاویر خود به کارت پستال هایی بسیار جذاب و زیبا را خواهید داشت. امکان استفاده از فریم ها در این برنامه به شما اجازه زیباسازی تصاویر را خواهید داد و می توانید تصاویری خیره کننده و شگفت انگیز ایجاد کنید.

شما حتی می توانید از صحنه ها و کاراکترهای کارتونی در تصاویر خود استفاده کنید. امکان استفاده از افکت هایی فوق العاده بی نظیر در برنامه Pho.to Lab PRO Photo Editor به شما اجازه هرچه زیباتر کردن و طبیعی تر جلوه دادن تصاویر را می دهد.

همچنین فیلترهای مختلفی نیز در اپلیکیشن Pho.to Lab PRO Photo Editor گنجانده شده است که با کمک آنها می توانید جلوه های خارق العاده ای به عکس هایتان بدهید. این برنامه امکان اضافه کردن متن های مختلف را می دهد که می توانید متن هایی با فیلترهای خاص بر روی عکس های خود ایجاد کنید.

اگر به دنبال اپلیکیشنی حرفه ای و قدرتمند در زمینه ویرایش تصاویر هستید، پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه Pho.to Lab PRO Photo Editor را از دست ندهید.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام