ویرایشگر حرفه ای تصاویر اندروید Photo Editor by Lidow

با ده میلیون دانلود و کسب امتیاز 4.6 در گوگل پلی

Photo Editor by Lidow برنامه ای برای ویرایش تصاویر در گوشی های اندرویدی می باشد که با استفاده از آن می توانید تصاویر داخل گوشی خود را ویرایش کرده و جلوه های بی نظیری به آن بدهید.

Photo-Editor-by-Lidow

ویژگی ها:

  • وجود افکت های بسیار جذاب و دیدنی
  • امکان ویرایش تصاویر با ابزارهای مختلف
  • تنظیم کردن نوردهی و کنتراست تصاویر
  • قابلیت استفاده از افکت های جادویی
  • به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

 

Photo Editor by Lidow به شما امکان زیباسازی تصاویر را می دهد. در این نرم افزار افکت های بسیار زیبایی قرار گرفته است که می توانید از آنها بر روی تصاویر خود استفاده کنید. قابلیت ویرایش کردن تصاویر با استفاده از ابزارهای مختلفی که در برنامه Photo Editor by Lidow گنجانده شده است نیز وجود دارد و می توانید تصایر خود را ویرایش کنید. امکان استفاده از افکت های جادویی که در این برنامه نیز وجود دارد. افکت های جادویی که در این اپلیکیشن قرار دارد در نرم افزارهای مشابه وجود ندارند و در برنامه Photo Editor by Lidow به صورت اختصاصی قرار داده شده است که با استفاده از آنها می توانید تصاویر خود را به تصاویری فوق العاده جذاب تبدیل کنید. در آخر می توانید تصاویر ساخته شده را در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، اینستا و … به اشتراک بگذارید.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

بازی تمدن بشری اندروید

 بازی تمدن بشری

تمدن بشری ، یک بازی استراتژیک آنلاین بر اساس واقعیت. امپراطوری خود را بسازید ، با همسایگان خود تجارت کنید و با دشمنانتان بجنگید ، عجایب 7 گانه را برای نسل های بعد از خود بسازید و شکوه و قدرت امپراطوری خود را به رخ جهانیان بکشید.

اطلاعات بیشتر

دانلود فایل ها و راهنما

bpersia3
فرانش
بنر کانال تلگرام