برنامه ویرایش تصاویر اندروید Photo exif editor

نسخه خریداری شده و کامل برنامه

Photo exif editor نام برنامه ای برای ویرایش Exif مربوط به تصاویر می باشد. این نرم افزار می تواند در محیطی ساده و کارآمد امکان ابزارهای ویرایش Exif تصاویر را برایتان مهیا کند.

Photo_exif_editor_Pro_cover

 آشنایی با Exif:

Exif مختلف کلم Exchangeable Image File می باشد. به مجموعه اطلاعاتی که دوربین های دیجیتال + تلفن های هوشمند در متاتگ فایل های تصویری ذخیره می کنند Exif گفته می شود. این اطلاعات شامل مواردی مانند تاریخ و ساعت عکس، سرعت شاتر، اطلاعات مربوط به موقعیت مکانی و … می شوند. به طور معمول این اطلاعات بسیار مفید بوده و می توانند یک فرد را از شرایط عکاسی باخبر سازند. این اطلاعات توسط برنامه هایی مانند فتوشاپ یا ACDsee قابل مشاهده می باشد. معمولا نرم افزارها مقدار Exif را چیزی کمتر از آن چه که واقعیت است نشان می دهند، اما نرم افزارهایی که مختص به همین کار عرضه شده اند امکان نمایش میزان Exif واقعی را فراهم می کنند. آشنایی با تنظیمات مربوط به Exif می تواند تصاویری بسیار جذاتر و حرفه ای تر برای شما بسازد تا آنها را به وسیله دوربین گوشی یا دوربین های دیجیتال ثبت کنید.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

فرانش
bpersia3
بنر کانال تلگرام