برنامه ویرایش تصاویر اندروید Photo exif editor

نسخه خریداری شده و کامل برنامه

Photo exif editor نام برنامه ای برای ویرایش Exif مربوط به تصاویر می باشد. این نرم افزار می تواند در محیطی ساده و کارآمد امکان ابزارهای ویرایش Exif تصاویر را برایتان مهیا کند.

Photo_exif_editor_Pro_cover

 آشنایی با Exif:

Exif مختلف کلم Exchangeable Image File می باشد. به مجموعه اطلاعاتی که دوربین های دیجیتال + تلفن های هوشمند در متاتگ فایل های تصویری ذخیره می کنند Exif گفته می شود. این اطلاعات شامل مواردی مانند تاریخ و ساعت عکس، سرعت شاتر، اطلاعات مربوط به موقعیت مکانی و … می شوند. به طور معمول این اطلاعات بسیار مفید بوده و می توانند یک فرد را از شرایط عکاسی باخبر سازند. این اطلاعات توسط برنامه هایی مانند فتوشاپ یا ACDsee قابل مشاهده می باشد. معمولا نرم افزارها مقدار Exif را چیزی کمتر از آن چه که واقعیت است نشان می دهند، اما نرم افزارهایی که مختص به همین کار عرضه شده اند امکان نمایش میزان Exif واقعی را فراهم می کنند. آشنایی با تنظیمات مربوط به Exif می تواند تصاویری بسیار جذاتر و حرفه ای تر برای شما بسازد تا آنها را به وسیله دوربین گوشی یا دوربین های دیجیتال ثبت کنید.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود دنده دو برای اندروید و آیفون

دنده دو

دنده دو یک بازی مسابقه‌ای با کیفیت، پر‌هیجان و با گرافیک بالاست که برای مدت زیادی لذت و هیجان را در آن تجربه خواهید کرد. شما می توانید بیش از ۴۰ خودرو داخلی و خارجی مختلف را انتخاب و به سلیقه خود شخصی سازی کنید و با سفر به شهرهای مختلف ایران با بهترین رانندگان هر شهر به رقابت بپردازید.

دانلود بازی

poker
پیش بینی فوتبال

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام