مخفی کردن تصاویر در گوشی با Photo Locker

فروش با قیمت 4.99 دلار در گوگل پلی

Photo Locker برنامه ای برای قفل کردن تصاویر داخل گوشی می باشد که با استفاده که با استفاده از آن میتوانید عکس های داخل گوشی را مخفی کنید تا از دید سایر افراد پنهان بماند.

Photo-Locker

ویژگی ها:

  • حفاظت کردن از عکس ها با گذاشتن رمز عبور
  • مخفی کردن نرم افزار برای جلوگیری از دیده شدن
  • قابلیت بازیابی رمز عبور در صورت فراموش کردن آن
  • زوم کردن بر روی عکس های مخفی شده
  • حالت نمایش Slideshow در عکس های مخفی

 

هر کاربری در داخل گوشی خود عکس هایی دارد که شاید نخواهد کاربران دیگر آنها را مشاهده کنند. اما مشکلی که وجود دارد، این است که معمولا هر بار شخصی گوشی شما را به دست می گیرد، معمولا وارد گالری آن شده و عکس های آن را مشاهده می کند. این بار برنامه ای با نام Photo Locker برایتان آماده کرده ایم که با استفاده از آن امکان قفل گذاری و مخفی کردن تصاویری که در گوشی همراه خود دارید را خواهید داشت. این نرم افزار این امکان را به کاربران می دهد تا بتوانند بر روی تصاویر خصوصی خود که در گوشی دارند رمز عبور قرار دهند تا افراد دیگر امکان دسترسی به آنها را نداشته باشند. اگر شما نیز به دنبال نرم افزار جهت مخفی سازی تصاویر داخل گوشی همراهتان هستید توصیه می کنیم اپلیکیشن Photo Locker را از دست ندهید.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

بازی تمدن بشری اندروید

 بازی تمدن بشری

تمدن بشری ، یک بازی استراتژیک آنلاین بر اساس واقعیت. امپراطوری خود را بسازید ، با همسایگان خود تجارت کنید و با دشمنانتان بجنگید ، عجایب 7 گانه را برای نسل های بعد از خود بسازید و شکوه و قدرت امپراطوری خود را به رخ جهانیان بکشید.

اطلاعات بیشتر

دانلود فایل ها و راهنما

bpersia3
فرانش
بنر کانال تلگرام