اضافه کردن کپی رایت به تصاویر با Photo Watermark

نسخه کرک شده و بدون تبلیغات

اگر طراح گرافیک باشید حتما می دانید که ممکن است افراد سودجو طرح های ایجاد شده توسط شما را به سادگی با نام خود معرفی کنند. به همین دلیل بهتر است برای جلوگیری از این قضیه، بر روی عکس های خود کپی رایتتان را قرار دهید تا هرکس با دیدن عکس مورد نظر، بداند که در حال مشاهده نمونه کار شما است. به این منظور می توانید از برنامه هایی که به منظور قرار دادن واترمارک بر روی تصاویر عرضه شده اند، استفاده کنید.

Photo-Watermark

ویژگی ها:

  • اضافه کردن واترمارک به عنوان کپی رایت
  • قابلیت اضافه کردن متن دلخواه
  • امکان اضافه کردن عکسی دیگر به عنوان واترمارک
  • ذخیره کردن عکس ها بعد از اضافه کردن آرم

 

برنامه Photo Watermark این امکان را به شما خواهد داد تا بتوانید واترمارک دلخواه خود را بر روی تصاویر قرار دهید. با کمک این برنامه می توانید از آرم یا نوشته یا حتی عکسی دیگر بر روی نمونه کارهایتان استفاده کنید تا دیگر هیچ کس نتواند آن را با نام خود منتشر کند. این نرم افزار برای اسمارت فونهای اندرویدی عرضه شده است و با نصب کردن آن در گوشی می توانید به سادگی کپی رایت خودتان را بر روی عکس ها قرار دهید. در ادامه می توانید این اپلیکیشن را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.

 


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

bpersia3
فرانش
بنر کانال تلگرام