بازی دزد و پلیس police vs thief motoattack اندروید

بازی جالب و هیجان انگیز

نسخه معمولی + نسخه مود شده

Police vs Thief MotoAttack یک بازی بسیار جذاب و هیجان انگیز تعقیب و گریز برای اسمازتفون های اندرویدی می باشد. در این بازی شما در نقش یک پلیس با تجربه موتور سوار،با بهره گیری از توانایی های خود به مقابله با دزدان در سطح شهر می پردازید.

police-vs-thief-motoattack

 

ویژگی ها :

  • کنترل بسیار ساده
  • دارا بودن مراحل بسیار و متنوع
  • گرافیک بسیار عالی و گیم پلی بسیار روان
  • امکان کنترل،تیراندازی و وارد کردن ضربه و تمرکز 

نقد و بررسی بازی Police vs Thief MotoAttack

در Police vs Thief MotoAttack بازی جذاب تعقیب و گریز اندروید شما در نقش یک پلیس موتور سوار قرار دارید که در بزرگراه ها،جاده ها و در محیط شهری به مقابله با دزدان و خلاف کاران می پردازید. خلافکارانی که از بانک ها سرقت کرده اند یا قوانین را زیر پا گذاشته اند و شما موظفید تا با آنها به مقابله بپردازید و آنها را به هر قیمتی متوقف کنید. گیم پلی بازی بسیار ساده و روان می باشد. شما در Police vs Thief MotoAttack بازی جذاب تعقیب و گریز اندروید باید علاوه بر کنترل موتور خود وارد درگیری با خلافکاران نیز بشوید که این امکانات به هیجان بازی بسیار افزوده است.

در Police vs Thief MotoAttack بازی جذاب تعقیب و گریز اندروید خلافکاران با استفاده از ترفندهای متفاوت مثل پرتاب بشکه ها در طول مسیر به روی شما سعی در فرار دارند که شما باید با مهارت خود در برابر آنها به مقابله بپردازید و آنها را متوقف کنید. قابل ذکر است که در این بازی باید سعی شود خسارت به محیط و شهروندان وارد نشود و با دقت باید به تعقیب و گریز و تیراندازی بپردازید. در این بازی یک هلیکوپتر پلیس شما را در بازی همراهی می کند و با وسایل نیروزا باعث مقاومت شما در برابر دزدان و سارقان می شود.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

bpersia3
فرانش

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام