بازی جالب و سرگرم کننده Poly Water اندروید

نسخه معمولی + نسخه مود شده

آیا شما می خواهید زندگی در زیر آب را تجربه کنید و قدرت واقعی که از آن به دست می آید را دریابید؟ بازی سرگرم کننده و جذاب Poly Water این زندگی را برای شما فراهم کرده است.

poly-water-android-apk پلی واتر

 

ویژگی ها :

  • باز کردن کاراکترهای جدید و کشف سطوح مختلف
  • جمع آوری سکه برای باز کردن امکانات موجود در بازی
  • امکان رقابت در این بازی در سطوح جهانی
  • ایجاد و شکل گیری سطوح و شخصیت های جدید در هر هفته
  • اطلاع رسانی مداوم به روز رسانی بازی و اضافه شدن امکانات جدید…

نقد و بررسی بازی Poly Water

Poly Water بازی جذاب چندین سطح در آب اندروید یک بازی بسیار سرگرم کننده و جذاب برای اسمارتفون های اندرویدی می باشد. این بازی دارای امتیاز بالای 4.8 در سایت گوگل پلی است.در Poly Water بازی جذاب چندین سطح در آب اندروید چندین لایه متفاوت درون آب را به تصویر می کشد که توسط شخصیت های متفاوتی در آن می توان به گشت و گذار و همچنین به جمع آوری سکه ها درون آب و لایه های موجود در آن پرداخت.

با جمع آوری سکه ها می توان امکانات در نظر گرفته شده در بازی را بازگشایی کرد. چیزی که توجه همه را جلب می کند امکان رقابت در سطح جهانی می باشد. شما با بازی کردن مداوم و جمع آوری هر چه بیشتر سکه ها جایگاه خود را در بین تمامی بازی کنندگان این بازی بیش از پیش تثبیت می کنید. قابل ذکر می باشد که هر هفته این بازی به روز رسانی می شود و امکانات جالبی جهت بهتر شدن و جذاب شدن بازی به آن اضافه می گردد که این مسئله قطعا ماندگاری بازی را تضمین نماید.

گستردگی بازی پلی واتر سبب می شود تا شما بتوانید به سطوح بیشتری در آب دست پیدا کنید،این امر سبب به دست آوردن سکه های بیشتر و در نتیجه بهبود وضعیت شما در بازی می گردد.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

بازی تمدن بشری اندروید

 بازی تمدن بشری

تمدن بشری ، یک بازی استراتژیک آنلاین بر اساس واقعیت. امپراطوری خود را بسازید ، با همسایگان خود تجارت کنید و با دشمنانتان بجنگید ، عجایب 7 گانه را برای نسل های بعد از خود بسازید و شکوه و قدرت امپراطوری خود را به رخ جهانیان بکشید.

اطلاعات بیشتر

دانلود فایل ها و راهنما

فرانش
bpersia3
بنر کانال تلگرام