ارسال اس ام اس سریع با QKSMS – Quick Text Messenger

آیا تا به حال برای شما پیش آمده است که به کاری مشغول بوده باشید و ناگهان اس ام اسی دریافت کنید که باید سریعا به آن نیز پاسخ داده باشید اما انجام این کار وقت زیادی از شما گرفته باشد؟ اگر چنین است توصیه می کنیم به هیچ وجه برنامه QKSMS – Quick Text Messenger را از دست ندهید. این برنامه امکان ارسال اس ام اس سریع را به شما می دهد.

QKSMS---Quick-Text-Messengerویژگی ها:

  • دارا بودن پوسته های متفاوت و قابل انتخاب با کاربران
  • حالت شب برای جلوگیری از اذیت شدن چشم ها و مصرف کمتر باتری
  • پاسخ گویی به پیامک ها در زمانی بسیار کوتاه
  • ارسال پیام به صورت گروهی برای تمام دوستان
  • بدون هیچ گونه تبلیغات آزار دهنده

 

با استفاده از برنامه QKSMS – Quick Text Messenger می توانید سریعا برای کسانی که مد نظر دارید، اس ام اس ارسال کنید. این نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که امکان ارسال اس ام اس بسیار سریع را به شما می دهد. با استفاده از این برنامه می توانید سریعا به اس ام اس هایی که دریافت خواهید کرد، جواب دهید. این برنامه دارای پوسته های متفاوتی می باشد که می توانید به دلخواه از آنها استفاده کنید. امکان ارسال پیامک گروهی به صورت گروهی برای تمام کسانی که در لیست مخاطبین شما قرار دارند نیز توسط این نرم افزار ممکن است.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام