ارسال اس ام اس سریع با QKSMS – Quick Text Messenger

آیا تا به حال برای شما پیش آمده است که به کاری مشغول بوده باشید و ناگهان اس ام اسی دریافت کنید که باید سریعا به آن نیز پاسخ داده باشید اما انجام این کار وقت زیادی از شما گرفته باشد؟ اگر چنین است توصیه می کنیم به هیچ وجه برنامه QKSMS – Quick Text Messenger را از دست ندهید. این برنامه امکان ارسال اس ام اس سریع را به شما می دهد.

QKSMS---Quick-Text-Messengerویژگی ها:

  • دارا بودن پوسته های متفاوت و قابل انتخاب با کاربران
  • حالت شب برای جلوگیری از اذیت شدن چشم ها و مصرف کمتر باتری
  • پاسخ گویی به پیامک ها در زمانی بسیار کوتاه
  • ارسال پیام به صورت گروهی برای تمام دوستان
  • بدون هیچ گونه تبلیغات آزار دهنده

 

با استفاده از برنامه QKSMS – Quick Text Messenger می توانید سریعا برای کسانی که مد نظر دارید، اس ام اس ارسال کنید. این نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که امکان ارسال اس ام اس بسیار سریع را به شما می دهد. با استفاده از این برنامه می توانید سریعا به اس ام اس هایی که دریافت خواهید کرد، جواب دهید. این برنامه دارای پوسته های متفاوتی می باشد که می توانید به دلخواه از آنها استفاده کنید. امکان ارسال پیامک گروهی به صورت گروهی برای تمام کسانی که در لیست مخاطبین شما قرار دارند نیز توسط این نرم افزار ممکن است.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

فرانش
bpersia3
بنر کانال تلگرام