برنامه گالری قدرتمند اندروید Quick Gallery

نسخه پریمیوم و فول برنامه

همانطور که می دانید به صورت پیش فرض در گوشی های اندرویدی برنامه ای به نام “گالری” وجود دارد که با استفاده از آن امکان مشاهده عکس ها و فیلم های موجود در گوشی را خواهید داشت. اما اگر از کاربران حرفه ای گوشی همراه باشید، حتما می دانید که این برنامه پیش فرض امکانات بسیار زیادی را در اختیار کاربران خود قرار نمی دهد و از همین رو شاید تا به حال بارها به فکر شما خطور کرده باشد که از برنامه بهتری برای مدیریت عکس ها و فیلم های موجود در گوشی همراهتان استفاده کنید.

Quick-Gallery

ویژگی ها:

  • مشاهده عکس ها و فیلم های گوشی
  • قابلیت ویرایش کردن عکس های گرفته شده
  • وجود افکت های خیره کننده و جذاب
  • سرعت بسیار بالا در نمایش تصاویر
  • محیط بسیار جذاب و کاربرپسند

Quick Gallery برنامه ای قدرتمند برای مدیریت عکس ها و فیلم های گوشی می باشد. با کمک این برنامه می توانید فیلم و عکس های موجود در گوشی خود را مشاهده کنید. این نرم افزار قادر است عکس های شما را با ظاهری بسیار جذاب نمایش دهد تا بتوانید به سادگی هرکدام را که خواستید مشاهده کنید. امکان استفاده از افکت های مختلف برای ویرایش تصاویر موجود در گالری نیز وجود دارد و به این ترتیب می توانید عکس های خود را ویرایش کرده و عکس هایی بسیار جذاب تهیه کنید.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

فرانش
bpersia3
بنر کانال تلگرام