بازی فوق العاده جذاب و اعتیاداور Rail Rush

گرافیک زیبا به همراه گیم پلی بسیار سرگرم کننده
نسخه معمولی + نسخه مود شده
بیش از 50,000,000 میلون بازیکن در سراسر جهان


خودتان را برای یک ماجراجویی شجاعانه اماده کنید !

سوار واگن خود شده و برای کشف دیوانگی دست به کارشوید ! به واگن خود شتاب داده تا از روی ریل ها به سرعت حرکت کندو موانع را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید!

بازی حمله به ریل یک خط داستان دارد : سنگ های قیمتی را جمع کنید ! پس به جمع اوری طلاها و الماس ها پرداخته چرا که در بین راه سورپرایزهای و پاداش های ویژه در انتظار شماست اگر خوش شانس باشد ! همچنین تخم مرغ های سنگی را بشکنید تا الماس ها و سنگ های قیمتی را از داخل انها بیرون اورده و به کلکسیون شخصی اکتشافات خود اضافه کنید !

Rail Rush

ویژگی ها بازی Rail Rush :

  • 18 نوع کاراکتر مختلف
  • قدرت ها و توانایی های ویژه و جالب
  • 10جهان مختلف و تعداد زیادی مراحل مخفی
  • گرافیک فوق العاده زیبا و خیره کننده
  • گیمپلی اکشن و سرگرم کننده
  • تعداد زیادی اچیومنت موجود در بازی
  • جدول امتیازات و امار بازی

راه های جدید و هیجان انگیز را پیدا کنید و از معدن های مختلف عبور کنید و به سوی مراحل ویژه بروید تا سنگ های قیمتی بیشتری را به دست اورید ! ویژگی های بسیار مهیجی در محیط و گیمپلی بازی در 10 نوع مختلف گرد اوری شده است : حمله از میان غار های دیوانه , مبارزه با زامبی ها در غار ها , در سرزمین عجایب رویاهایتان را به حقیقت تبدیل کنید.

جنگل های سرسبز امازون , غوطه ور شدن در جهان زیر دریا , رانندگی در سرزمین وحشت , سرزمین برف , حرکت در محیط کارخانه ها , راه خود را در میان جنگل های ژوراسیک پیدا کنید و معبد فرعون را پیدا کنید . همگی موارد ذکر شده دست به دست هم داده و شما را از سناریوی منحصر به فرد بازی Rail Rush شگفت زده خواهد کرد !


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

بازی تمدن بشری اندروید

 بازی تمدن بشری

تمدن بشری ، یک بازی استراتژیک آنلاین بر اساس واقعیت. امپراطوری خود را بسازید ، با همسایگان خود تجارت کنید و با دشمنانتان بجنگید ، عجایب 7 گانه را برای نسل های بعد از خود بسازید و شکوه و قدرت امپراطوری خود را به رخ جهانیان بکشید.

اطلاعات بیشتر

دانلود فایل ها و راهنما

فرانش
bpersia3
بنر کانال تلگرام