بازی فوق العاده جذاب و اعتیاداور Rail Rush

گرافیک زیبا به همراه گیم پلی بسیار سرگرم کننده
نسخه معمولی + نسخه مود شده
بیش از 50,000,000 میلون بازیکن در سراسر جهان


خودتان را برای یک ماجراجویی شجاعانه اماده کنید !

سوار واگن خود شده و برای کشف دیوانگی دست به کارشوید ! به واگن خود شتاب داده تا از روی ریل ها به سرعت حرکت کندو موانع را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید!

بازی حمله به ریل یک خط داستان دارد : سنگ های قیمتی را جمع کنید ! پس به جمع اوری طلاها و الماس ها پرداخته چرا که در بین راه سورپرایزهای و پاداش های ویژه در انتظار شماست اگر خوش شانس باشد ! همچنین تخم مرغ های سنگی را بشکنید تا الماس ها و سنگ های قیمتی را از داخل انها بیرون اورده و به کلکسیون شخصی اکتشافات خود اضافه کنید !

Rail Rush

ویژگی ها بازی Rail Rush :

  • 18 نوع کاراکتر مختلف
  • قدرت ها و توانایی های ویژه و جالب
  • 10جهان مختلف و تعداد زیادی مراحل مخفی
  • گرافیک فوق العاده زیبا و خیره کننده
  • گیمپلی اکشن و سرگرم کننده
  • تعداد زیادی اچیومنت موجود در بازی
  • جدول امتیازات و امار بازی

راه های جدید و هیجان انگیز را پیدا کنید و از معدن های مختلف عبور کنید و به سوی مراحل ویژه بروید تا سنگ های قیمتی بیشتری را به دست اورید ! ویژگی های بسیار مهیجی در محیط و گیمپلی بازی در 10 نوع مختلف گرد اوری شده است : حمله از میان غار های دیوانه , مبارزه با زامبی ها در غار ها , در سرزمین عجایب رویاهایتان را به حقیقت تبدیل کنید.

جنگل های سرسبز امازون , غوطه ور شدن در جهان زیر دریا , رانندگی در سرزمین وحشت , سرزمین برف , حرکت در محیط کارخانه ها , راه خود را در میان جنگل های ژوراسیک پیدا کنید و معبد فرعون را پیدا کنید . همگی موارد ذکر شده دست به دست هم داده و شما را از سناریوی منحصر به فرد بازی Rail Rush شگفت زده خواهد کرد !


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود دنده دو برای اندروید و آیفون

دنده دو

دنده دو یک بازی مسابقه‌ای با کیفیت، پر‌هیجان و با گرافیک بالاست که برای مدت زیادی لذت و هیجان را در آن تجربه خواهید کرد. شما می توانید بیش از ۴۰ خودرو داخلی و خارجی مختلف را انتخاب و به سلیقه خود شخصی سازی کنید و با سفر به شهرهای مختلف ایران با بهترین رانندگان هر شهر به رقابت بپردازید.

دانلود بازی

پیش بینی فوتبال
poker

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام