بازی مسابقات Riptide GP: Renegade

نسخه معمولی + نسخه مود شده

Riptide GP: Renegade یک بازی مسابقاتی می باشد، این بازی زیبا و مهیج را استودیو Vector Unit برای سیستم عامل اندروید طراحی و در گوگل پلی منتشر کرده است که تا به حال بیش از 50 هزار بار دانلود و نصب کننده داشت.

riptidegp_renegade

ویژگی ها : 

  • وجود 8 بازیکن و جت اسکی سوار در بازی
  • قابلیت جمع آوری دستاوردها و ارتقا جت اسکی
  • وجود انواع و اقسام جت اسکی های فوق سریع و جدید در بازی
  • وجود انواع و اقسام مسیر های سخت و آسان در بازی 
  • مراحل چالش برانگیز و مهیج 
  • گرافیک فوق العاده HD
  • وجود مسیرهای مخفی در بازی 
  • قابلیت بازی با 4 بازیکن به صورت آنلاین

 معرفی و بررسی بازی Riptide GP: Renegade:

Riptide GP: Renegade یک بازی فوق العاده مهیج و فوق العاده برای سیستم عامل اندروید در سبک بازی های موج سواری و جت اسکی است که در این بازی شما با پیشرفنه ترین و بروزترین جت اسکی های روز دنیا می بایست با سایر رقبای خود به مسابقه بپردازید . اما شما این وسط توسط جت اسکی خود به یکباره و به صورت غیر قانونی وارد جریان مسابقه می شوید و مهارت خود را برای کسب اعتبار هرچه بیشتر و جلب توجه سایر جت اسکی سواران به آن ها نشان می دهید . 

بازی دارای گرافیک بسیار خارق العاده HD و گیم پلی بسیار روان و دلچسب است که انگیزه شما را برای هر بار بازی دوچندان خواهد کرد . همچنین وجود انواع و اقسام مدل های جت اسکی روز دنیا در کنار مراحل بسیار پرفراز و نشیب و ماموریت هایی که بعضا در شرایطی از آن ها برای حادثه های پیش بینی نشده باید جان خود را میان بگذارید از جذابیت های دیگر این بازی است . شما می توانید در بازی اعتبار کسب کرده و پول جمع کنید و تجهیزات جت اسکی و مدل آن را تعویض و ارتقا دهید . همچنین برای کسب امتیاز بیشتر می توانید مسیرهای مخفی را پیدا کرده و از آن ها عبور نمایید.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود دنده دو برای اندروید و آیفون

دنده دو

دنده دو یک بازی مسابقه‌ای با کیفیت، پر‌هیجان و با گرافیک بالاست که برای مدت زیادی لذت و هیجان را در آن تجربه خواهید کرد. شما می توانید بیش از ۴۰ خودرو داخلی و خارجی مختلف را انتخاب و به سلیقه خود شخصی سازی کنید و با سفر به شهرهای مختلف ایران با بهترین رانندگان هر شهر به رقابت بپردازید.

دانلود بازی

پیش بینی فوتبال
poker

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام