برنامه تغییر دهنده صدا RoboVox Voice Changer

RoboVox Voice Changer برنامه ای برای ضبط صدا و تغییر آن می باشد. با استفاده از این نرم افزار به سادگی امکان تغییر صدارا خواهید داشت. این نرم افزار پیچیدگی خاصی نداشته و تمام افراد به سادگی امکان استفاده از آن را خواهند داشت.

robovox-voice-changer

ویژگی ها:

  • 32 حالت صدایی مختلف
  • شبیه سازی صداهای مختلف
  • حالت های مختلف مانند: حالت ضبط، به صورت آنی و …
  • ضبط کردن صدا
  • به اشتراک گذاری فایل های ضبط شده در ساندکلاد
  • استفاده از فایل ضبط شده به عنوان زنگخور

 

RoboVox Voice Changer دارای چندین حالت مختلف می باشد. در یکی از حالت های برنامه امکان تغییر صدا به صورت آنی وجود دارد که در آن می توانید در هنگام مکالمه صدای خود را عوض کنید و با صدایی متفاوت صحبت کنید. ر یکی دیگر از حالت ها امکان ضبط و تغییر در صدا را خواهید داشت. قابلیت به اشتراک گذاری صداهای تغییر داده شده از طریق ایمیل یا در شبکه های اجتماعی وجود دارد.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

فرانش
bpersia3

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام