ایجاد لیست سیاه در گوشی با Root Call Blocker

جلوگیری از تماس و پیامک های ناخواسته

قابل نصب بر روی گوشی های روت شده

بسیاری از اوقات پیش می آید که شاهد دریافت تماس و پیامک هایی از سوی شماره های ناشناس هستیم. یا حتی شماره هایی که مالک آن را میشناسیم اما به عنوان مزاحم تلقی میشوند و دوست نداریم که با ما تماس بگیرند. معمولا در گذشته در چنین شرایطی برای جلوگیری از مزاحمت ها گوشی را خاموش می کردند. اما با توجه به عرضه گوشی های هوشمند، دیگر چنین کاری لازم نیست بلکه تنها با نصب کردن یک برنامه لیست سیاه بر روی گوشی می توان از چنین مشکلاتی جلوگیری کرد تا هیچگاه شاهد تماس یا پیامکی از سوی آن شماره بر روی گوشی خود نباشیم.

این بار در سایت برترین های اندروید یکی از بهترین و قدرتمندترین نرم افزارهای بلک لیست با نام Root Call Blocker را آماده کرده ایم که با استفاده از آن این امکان را خواهید داشت تا شماره های مزاحم را در لیست سیاه قرار دهید!

Root-Call-Blocker-Pro

ویژگی ها: 

  • عدم زنگ زدن گوشی و روشن شدن صفحه نمایش
  • نمایش ویجت هنگام تماس برای بلاک کردن شماره
  • مدیریت ریموت لیست با استفاده گروه مخاطبین گوگل
  • بلاک کردن پیامک ها بدون تنظیمات پیش فرض برنامه مسیج
  • سفارشی سازی اطلاعیه ها با ویبره، زنگ و رنگ های LED

Root Call Blocker نرم افزاری قدرتمند برای ایجاد لیست سیاه در گوشی های اندروید و قرار دادن شماره های مزاحم در ان می باشد تا هیچگاه شاهد دریافت پیامک یا تماسی از سوی این شماره ها نباشید. این نرم افزار به شما این امکان را می دهد تا با وارد کردن شماره شخص مورد نظر تمام تماس هایی که از سوی وی با شما گرفته می شود بلاک شود. البته این امکان را خواهید داشت تا در صورت دلخواه لیست تماس ها و حتی پیامک های مسدود شده را در Root Call Blocker مشاهده کنید. ویژگی متفاوت برنامه Root Call Blocker نسبت به برنامه های مشابه دیگر دارا بودن ویجتی اختصاصی می باشد که هنگام دریافت تماس شاهد آن خواهید بود. شما می توانید تنها با فشردن این ویجت شماره مورد نظر را در لیست سیاه قرار دهید.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

bpersia3
فرانش

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام