بازی اعتیاد اور و جذاب Royal Revolt 2

بیش از 10,000,000 نصب فعال در گوگل پلی

گرافیک زیبا به همراه گیم پلی بسیار سرگرم کننده

Royal Revolt 2 یک بازی اکشن و استراتژیک بوده که در ان شما وارد یک جنگ تمام عیار می شوید تا تاج و تخت را نصیب خود کنید. در این بازی شما باید خطوط دفاعی خود را مستحکم ساخته و با دوستان و متحدان خود اتحاد قدرتمندی را تشکیل دهید و از همه مهم تر اژدها های قدرتمندی را در راه خود احضار کنید.

Royal Revolt 2
ویژگی ها بازی Royal Revolt 2 :

  • گرافیک سه بعدی شگفت انگیز و زیبا
  • امکان بازی به صورت چند نفره
  • امکان بازی در قالب سبک تاور دیفنس
  • امکان ساخت قلعه
  • طراحی میدان جنگ
  • گیمپلی اعتیاد اور و بسیارسرگرم کننده

شورش سلطنتی 2 توانسته است با گیمپلی بی نظیر خود برنده جوایز متعددی شود. در این بازی شما قلمرو خود را ساخته و خطوط دفاعی خود را مستحکم می چینید و در نهایت با دوستان خود و یا دیگر بازیکنان سراسر جهان یک اتحاد قدرتمند را تشکیل می دهید. شما باید قلمرو های دوستان و دشمنان خود را کشف کنید و تله های مرگباری را برای دشمنان خود بسیازید تا حملات انها را شکست دهید و نیز قملمرو دشمنانتان را فتح و تسخیر کنید.

یادتان باشد که هر لحظه مردم شما می توانند علیه خود شما شورش کنند, (شورش سلطنتی) پس برای هر سورپرایزی امادگی لازم را داشته باشید. میلیون ها دانلود در سراسر جهان و نیز بررسی ها و نظرات مثبت بازیکنان و منتقدان باعث شده است که بازی شورش سلطنتی 2 به یکی از بهترین بازی های استراتژیک سال 2014 تبدیل شود. این بازی واقعا زیبا طراحی شده است!


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود دنده دو برای اندروید و آیفون

دنده دو

دنده دو یک بازی مسابقه‌ای با کیفیت، پر‌هیجان و با گرافیک بالاست که برای مدت زیادی لذت و هیجان را در آن تجربه خواهید کرد. شما می توانید بیش از ۴۰ خودرو داخلی و خارجی مختلف را انتخاب و به سلیقه خود شخصی سازی کنید و با سفر به شهرهای مختلف ایران با بهترین رانندگان هر شهر به رقابت بپردازید.

دانلود بازی

پیش بینی فوتبال
poker

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام