بازی اکشن و مهیج فرار ربات RunBot

دارای گرافیکی خیره کننده و عالی

نسخه معمولی + نسخه مود شده بازی

با بیش از 10 میلیون دریافت از گوگل پلی

RunBot – فرار ربات از جمله بازی های سرگرم کننده و جذاب در سیک Runing برای اندروید می باشد که بر خلاف حجم کمی که دارد، اما دارای گرافیکی بسیار عالی و همچنین گیم پلی جذاب و سرگرم کننده است.

RunBot

 

ویژگی ها :

  • حرکات شگفت انگیز در حال دویدن و استفاده از حرکات ورزش پارکور
  • دارای گرافیکی شگفت انگیز و بسیار جذاب به همراه صدا گذاری عالی
  • قابلیت استفاده از سنسورهای گوشی برای حرکت کردن ربات
  • قابلیت ارتقاء دادن ربات داخل بازی با استفاده از آیتم های مختلف
  • مقایسه امتیازات خود با مقایسه سایر افراد و شناسایی بالاترین امتیاز

در سال های آینده در کشوری از جهان ربات هایی طراحی شده اند که از آنها برای کشتارهای دسته جمعی استفاده می شود. این ربات ها به گونه ای برنامه ریزی شده اند که ماموریت های دریافتی خود را بدون چون و چرا اجرا کنند؛ ماموریت آنها نیز کشتن انسان هایی است که به آنها شناخته می شود. اما یکی از همین ربات ها پا به فرار می گذارد و از موقعیت خود می گریزد. حال در بازی RunBot شما باید به این ربات کمک کنید تا بتواند از چالش که برایش تعیین شده است بتواند با پیروزی خارج شده و بازی را پیش ببرید. در بازی موانع مختلفی در مسیر شما وجود دارند که باید بتوانید از آنها عبور کنید. همچنین نیروهایی رباتی زیادی به دنبال شما هستند و سعی در نابود کردن شما دارند، شما باید بتوانید از این نیروها هم فرار کنید. در طول بازی دستاوردهای مختلفی در اختیارتان قرار خواهد گرفت که با استفاده از انها می توانید بازی را بهتر و ساده تر پیش ببرید.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود دنده دو برای اندروید و آیفون

دنده دو

دنده دو یک بازی مسابقه‌ای با کیفیت، پر‌هیجان و با گرافیک بالاست که برای مدت زیادی لذت و هیجان را در آن تجربه خواهید کرد. شما می توانید بیش از ۴۰ خودرو داخلی و خارجی مختلف را انتخاب و به سلیقه خود شخصی سازی کنید و با سفر به شهرهای مختلف ایران با بهترین رانندگان هر شهر به رقابت بپردازید.

دانلود بازی

poker
پیش بینی فوتبال

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام