تمرین دادن عضلات پا Runtastic Leg Workout Trainer

عرضه شده توسط Runtastic

اکثر افرادی که تمرین های ورزشی انجام می دهند و به ویژه کسانی که در رشته بدنسازی آماتور فعالیت دارند توجه چندانی به عضلات پاهای خود ندارند و تصور می کنند که تنها تمرین دادن عضلات بالاتنه کافی است. اما این تصور کاملا غلط است. تمرین دادن عضلات پا باعث آزاد شدن هورمون هایی می شود که تاثیر بسیار زیادی در زیبایی اندام بالاتنه دارد و از طرفی کوچک بودن پاها در مقابل بزرگ بودن عضلات باتنه شاید View جالبی نداشته باشد!

runtastic-leg-workout-trainer

ویژگی ها:

  • نمایش ویدئوهای اموزشی با سایز و کیفیت بالا
  • مشاهده ویدئوها در هر مکان و زمانی
  • بهینه شده برای تبلت و گوشی های اندرویدی
  • دنبال کردن راحت دستور العمل ها
  • افزایش سرعت فیتنس شدن پایین تنه
  • به اشتراک گذاری میزان پیشرفت های شما

 

Runtastic Leg Workout Trainer برنامه ای برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که در آن ویدئوهایی جهت آموزش تمرین دادن عضلات پایین تنه آماده شده است تا با انجام دادن آنها بتوانید عضلات پای خود را تمرین دهید و به تناسب برسانید. این نرم افزار حاوی ویدئوهایی با کیفیت بسیار بالا است که توسط مربیان مشهور و معتبر خارجی انجام شده است تا کاربران به بهترین شکل ممکن امکان تمرین دادن عضلات پای خود را داشته باشند. این نرم افزار را می توانید در هر مکانی و هر زمانی در خانه یا باشگاه یا حتی محل کار خود مورد استفاده قرار دهید.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

bpersia3
فرانش
بنر کانال تلگرام