Scrubby Dubby Saga بازی سرگرم کننده حماسه دوبی

Scrubby Dubby Saga به پارسی ” حماسه دوبی ” برای اندروید می باشد. این بازی توسط استودیو بازی سازی King طراحی و به صورت رایگان برای دانلود انتشار یافته است. در بخش تفننی این بازی را می توان یکی از بهترین مورد ها برای بازی در ساعات طولانی دانست که گیم پلی جذابی را دارا می باشد.

دانلود Scrubby Dubby Saga

ویژگی ها :

  • دارا بودن 3 نوع پازل متفاوت
  • بازی در یک محیط براق و شاد
  • بازی به سادگی تمام
  • امکان بازی با دوستان خود
  • گیم پلی اعتیاد آور
  • ایجاد گروه و بازی با کاربران دیگر
  • صدای جذاب

معرفی بازی Scrubby Dubby Saga

سرزمینی به نام سرزمین صابون ها در حال نابودی است که دشمنان آن ها یعنی حباب ها برای نابودی آن ها دست به هر کاری میزنند. با نابودی آن ها دیگر این سرزمین وجود نخواهد داشت که در این وضعیت بد شما وارد بازی می شوید که قرار است تا این اوضاع بد را به طور حرفه ای به حالت اول بازگردانید و حباب های مزاحم را از این سرزمین دور کنید و آرامش را دوباره به سرزمین صابون ها وارد کنید. بازی در یک محیط اچ دی و پر زرق و برق سبب خواهد شد تا حس شادی را در بازی داشته باشید که با صدا گذاری عالی این گیم نی توانید خود را برای مدت های طولانی سرگرم کنید.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

bpersia3
فرانش

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام