پخش موسیقی با قابلیت استریم Shared Music Player

فرض کنید که در حال گوش دادن به آهنگی هستید که دوستتان هم از اهنگ خوششان می آید و می خواهید هردوی شما آن را با هم گوش دهید. اگر می خواهید این کار را بدون ارسال کردن آهنگ برای دوستان از طریق شیرایت یا بلوتوث انجام دهید پیشنهاد می کنیم از Shared Music Player استفاده کنید. این نرم افزار امکان استریم (به  اشتراک گذاری) آهنگ را به کاربران می دهد.

ویژگی ها:

  • استریم کردن آهنگ ها با دیگر گوشی ها
  • استفاده از یک شبکه واحد برای متصل کردن
  • امکان توقف و اجرای آهنگ جدید توسط شخص مقابل
  • اضافه شدن گوشی های جدید برای استریم

 

با استفاده از نرم افزار اندروید Shared Music Player می توانید علاوه بر گوش دادن به آهنگ ها همچنین آنها را با دوستان خود نیز استریم کنید تا امکان گوش دادن به آنها را برای دوستانتان فراهم کنید. این کار در یک شبکه واحد انجام خواهد شد و به غیر از دو نفر، امکان متصل کردن افراد بیشتری برای گوش دادن چند نفره به آهنگ نیز وجود دارد.

توجه: با توجه به شرایط شبکه و نوع تلفن ها، ممکن است در استریم آهنگ ها با مشکل مواجه شوید. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم بیش از 5 گوشی را مورد استریم قرار دهید.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

فرانش
bpersia3
بنر کانال تلگرام