برنامه لیست خرید اندروید Shopping List

بسیاری از اوقات شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که در نظر داشته باشید کاری را انجام دهید اما هنگام بازگشت به خانه فهمیده باشید که کار مورد نظرتان را فراموش کرده اید. این مشکل معمولا برای بسیاری از افرد به دلیل مشغله های بسیار زیاد پیش می آید. اما این بار قصد داریم برنامه ای به شما معرفی کنیم که با کمک آن می توانید از چنین مشکلاتی جلوگیری کنید.

Shopping-List

ویژگی ها:

  • امکان مدیریت لیست های خرید چندتایی
  • اضافه کردن آیتم های مختلف و دلخواه
  • شبیه سازی خط زدن بر روی آیتم ها
  • دارای ظاهر کاربرپسند و جذاب
  • رابط کاربری آسان و ساده برای مبتدی ها

 

Shopping List برنامه برای ایجاد لیست یادآور می باشد. با این نرم افزار می توانید کارهای خودتان را ثبت کنید تا در هر زمان و ساعتی که تعیین کرده اید آن کارها به شما اطلاع داده شود و آنها را انجام دهید. در این نرم افزار می توانید هرکاری اعم از قرار ملاقات ها، لیست خرید، سر زدن به خانه کسی و … را ثبت کنید و برای آن ساعت و تاریخی را تعیین کنید تا این موضوع در همان روز و ساعت به شما اطلاع داده شود. برنامه Shopping List دارای ظاهری جذاب و زیبا می باشد که پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه آن را از دست ندهید.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

bpersia3
فرانش
بنر کانال تلگرام