برنامه لیست خرید اندروید Shopping List

بسیاری از اوقات شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که در نظر داشته باشید کاری را انجام دهید اما هنگام بازگشت به خانه فهمیده باشید که کار مورد نظرتان را فراموش کرده اید. این مشکل معمولا برای بسیاری از افرد به دلیل مشغله های بسیار زیاد پیش می آید. اما این بار قصد داریم برنامه ای به شما معرفی کنیم که با کمک آن می توانید از چنین مشکلاتی جلوگیری کنید.

Shopping-List

ویژگی ها:

  • امکان مدیریت لیست های خرید چندتایی
  • اضافه کردن آیتم های مختلف و دلخواه
  • شبیه سازی خط زدن بر روی آیتم ها
  • دارای ظاهر کاربرپسند و جذاب
  • رابط کاربری آسان و ساده برای مبتدی ها

 

Shopping List برنامه برای ایجاد لیست یادآور می باشد. با این نرم افزار می توانید کارهای خودتان را ثبت کنید تا در هر زمان و ساعتی که تعیین کرده اید آن کارها به شما اطلاع داده شود و آنها را انجام دهید. در این نرم افزار می توانید هرکاری اعم از قرار ملاقات ها، لیست خرید، سر زدن به خانه کسی و … را ثبت کنید و برای آن ساعت و تاریخی را تعیین کنید تا این موضوع در همان روز و ساعت به شما اطلاع داده شود. برنامه Shopping List دارای ظاهری جذاب و زیبا می باشد که پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه آن را از دست ندهید.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام