ایجاد میانبرهای اصلی در گوشی Shortcutter

مخصوص اندروید نوقا (اندروید 7.0)- نسخه پرمیوم و فول آنلاک 

همانطور که می دانید با سوایپ کردن قسمت بالایی صفحه نمایش گوشی چندین میانبر مختلف مانند وای فای، دیتای تلفن همراه، بلوتوث، تنظیم نمایه و … برایتان آشکار می شود که باعث دسترسی سریع به همان بخش ها خواهد شد. این بخش می تواند کار شما را بسیار ساده تر کند چرا که لازم نیست با استفاده از آن هربار به بخش تنظیمات از طریق منیو گوشی وارد شوید.

ویژگی ها:

  • 31 کاشی تنظیمات سریع اضافی به صورت استاندارد
  • دارای 4 کاشی بیشتر برای کاربران با دسترسی روت
  • اضافه کردن میانبرهای دلخواه شامل بخش های مختلف
  • افزوده شدن ویژگی های جدید با آپدیت های تازه

 

Shortcutter برای اندروید نسخه 7.0 طراحی شده است و امکان اضافه کردن کاشی های مختلف به بخش نوتفیکیشین ها که در بالای صفحه قرار دارد و با سوایپ کردن نمایش داده می شود را می دهد. این نرم افزار به شما این امکان را می دهد تا بتوانید کاشی های جدیدی به این بخش اضافه کرده و از آنها استفاده کنید. کاربرانی که گوشی شان روت شده است می توانند از امکانات بیشتری نسبت به دیگر کاربران بهره ببرند.


فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

bpersia3
فرانش
بنر کانال تلگرام