مشاهده آنلاین فیلم های تلویزیونی با Show Box

+ آموزش نصب برنامه به صورت کامل

به همراه برنامه GrowBox برای شبیه سازی پلیر

برنامه Show Box به شما دسترسی به مجموعه از فیلم های مختلف را خواهد داد که می توانید آنها را به صورت آنلاین مشاهده کنید یا اقدام به دانلودها در گوشی همراه خود بنمایید. برای اجرای این نرم افزار نیازمند اتصال اینترنت خواهید بود.

Show-Box

 

نرم افزار Show Box که برای گوشی های اندرویدی عرضه شده است، مجموعه ای از فیلم های تلویزیونی و سینمایی می باشد که می توانید توسط اینترنت آنها را به صورت آنلاین مشاهده کرده یا اقدام به دانلود انها در گوشی همراهتان کنید. این نرم افزار به صورت کاملا رایگان عرضه شده است.

آموزش نصب:

  • 1- اگر برنامه MX Player را بر روی گوشی تان نصب دارید آن را حذف کنید. دلیل این موضوع نیز این است که Growbox نیاز دارد تا آن برنامه را شبیه سازی کند.
  • 2- GrowBox را از قسمت لینک های دانلود دانلود و نصب کنید.
  • 3- آخرین نسخه AllCast را از این لینک دانلود و نصب کنید.
  • 4- حالا می توانید از طریق ShowBox پخش را مشاهده کنید. یک بار دیگر گزینه “open with” را مشاهده می کنید که باید AllCast را انتخاب کنید.

خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود دنده دو برای اندروید و آیفون

دنده دو

دنده دو یک بازی مسابقه‌ای با کیفیت، پر‌هیجان و با گرافیک بالاست که برای مدت زیادی لذت و هیجان را در آن تجربه خواهید کرد. شما می توانید بیش از ۴۰ خودرو داخلی و خارجی مختلف را انتخاب و به سلیقه خود شخصی سازی کنید و با سفر به شهرهای مختلف ایران با بهترین رانندگان هر شهر به رقابت بپردازید.

دانلود بازی

poker
پیش بینی فوتبال

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام