مشاهده آنلاین فیلم های تلویزیونی با Show Box

+ آموزش نصب برنامه به صورت کامل

به همراه برنامه GrowBox برای شبیه سازی پلیر

برنامه Show Box به شما دسترسی به مجموعه از فیلم های مختلف را خواهد داد که می توانید آنها را به صورت آنلاین مشاهده کنید یا اقدام به دانلودها در گوشی همراه خود بنمایید. برای اجرای این نرم افزار نیازمند اتصال اینترنت خواهید بود.

Show-Box

 

نرم افزار Show Box که برای گوشی های اندرویدی عرضه شده است، مجموعه ای از فیلم های تلویزیونی و سینمایی می باشد که می توانید توسط اینترنت آنها را به صورت آنلاین مشاهده کرده یا اقدام به دانلود انها در گوشی همراهتان کنید. این نرم افزار به صورت کاملا رایگان عرضه شده است.

آموزش نصب:

  • 1- اگر برنامه MX Player را بر روی گوشی تان نصب دارید آن را حذف کنید. دلیل این موضوع نیز این است که Growbox نیاز دارد تا آن برنامه را شبیه سازی کند.
  • 2- GrowBox را از قسمت لینک های دانلود دانلود و نصب کنید.
  • 3- آخرین نسخه AllCast را از این لینک دانلود و نصب کنید.
  • 4- حالا می توانید از طریق ShowBox پخش را مشاهده کنید. یک بار دیگر گزینه “open with” را مشاهده می کنید که باید AllCast را انتخاب کنید.

فروت کرفت

fruitcraft

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباطهای اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید

دانلود فایل ها و راهنما

فرانش
bpersia3
بنر کانال تلگرام