مدیریت نور صفحه گوشی با smartWake PRO – Auto screen On/Off

امکان مدیریت به صورت هوشمند

شاید بارها برایتان پیش آمده باشد که خواسته باشید که نمایشگر گوشی خود را بدون فشار دادن دکمه ای خاص روشن کنید؛ دقیقا مشابه با قابلیتی که در بسیاری از گوشی های سری LG وجود دارد. بسیاری از کاربران تصور می کنند که با فشار دادن مداوم دکمه Power گوشی جهت باز کردن قفل گوشی گوشی شان خراب می شود. برنامه smartWake می تواند گزینه مناسبی برای همین افراد باشد.

smartwake

ویژگی ها:

  • امکان Raise برای روشن کردن صفحه (مانند نسخه IOS 10)
  • امکان روشن شدن صفحه هنگام نگاه کردن شما به صفحه گوشی
  • روشن خاموش شدن نور صفحه گوشی با تکان دادن دست روی آن
  • چرخاندن تلفن برای روشن کردن نور صفحه
  • خاموش شدن گوشی به هنگام قرار گرفتن در جیب
  • خاموش شدن به هنگام قرار گرفتن بر روی میز
  • روشن شدن صفحه هنگام دریافت اطلاعیه

 

با استفاده از smartWake دیگر نیاز نخواهد بود تا برای روشن کردن گوشی تان دکمه ای را فشار دهید. این نرم افزار به عنوان یک روشن کننده هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد که در شرایط و حالت های مختلف می تواند نور صفحه نمایش گوشی تان را روشن کند. شما می توانید حالت های مختلفی را برای روشن نگاه داشتن نور صفحه گوشی در این اپلیکیشن تعریف کنید تا با انجام دادن همان حالت ها صفحه نمایش گوشی روشن شده و نیازی به فشار دادن دکمه ای خاص نداشته باشید.


خالق یک شهر ایرانی باش

پرسیتی

پرسیتی یک بازی آنلاین در سبک شهرسازی است.
بعد از مدت ها به همراه مشاورتان به سرزمین پادشاهی پدری خود بازگشته اید، و میبینید که جز خرابه ای از‌ آن به جا نمانده! از نیازهای اولیه مردم و کشاورزی شروع کنید و شهر خود را گسترش دهید تا اقتصاد استوار دوران پدری خود را دوباره پابرجا و زنده کنید! تولید و مدیریت کنید، گسترش دهید و کسب کارتان را رونق دهید!

رایگان دانلود کنید

دانلود دنده دو برای اندروید و آیفون

دنده دو

دنده دو یک بازی مسابقه‌ای با کیفیت، پر‌هیجان و با گرافیک بالاست که برای مدت زیادی لذت و هیجان را در آن تجربه خواهید کرد. شما می توانید بیش از ۴۰ خودرو داخلی و خارجی مختلف را انتخاب و به سلیقه خود شخصی سازی کنید و با سفر به شهرهای مختلف ایران با بهترین رانندگان هر شهر به رقابت بپردازید.

دانلود بازی

poker
پیش بینی فوتبال

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام