ویرایش حرفه ای تصاویر Snapseed

عرضه شده توسط کمپانی بزرگ گوگل

Snapseed را شاید بتوان تنها نرم افزار اندرویدی دانست که بدون شک هر روز از آن برای ویرایش تصاویر خود استفاده خواهید کرد. با استفاده از این برنامه می توانید عکس هایی جذاب با کیفیت بسیار بالا داشته باشید.

Snapseed_cover

ویژگی ها:

  • زیباسازی تصاویر با هماهنگ سازی و تنظیم آنها در زمانی بسیار کوتاه و قابلیت تنظیم خودکار کنتراست و نور دهی تصاویر برای دست یابی به تصویری کاملا استاندارد
  • امکان چرخش تصاویر به صورت عمودی و افقی و از راست به چپ و بر عکس. بعد از چرخش تصاویر به صورت خودکار قسمت هایی که خالی مانده است پر خواهد شد
  • افزایش زیبایی تصاویر با استفاده از ساختارهای منحصر به فرد
  • قابلیت Crop کردن تصاویر برای تبدیل تصویر به اندازه ای دلخواه
  • چرخش تصاویر با زوایه چرخشی دلخواه به جهت های دلخواه
  • استفاده از براش برای ایجاد طرح های دلخواه بر روی تصاویر
  • پاکسازی انواع گرد و غبار و تاری تصاویر بدون به جا گذاشتن هیچ لکه ای

 Snapseed را شاید بتوان از قدیمی ترین و حرفه ای ترین نرم افزارهای ویرایش تصویر برای گوشی های اندروید می باشد که امکانات بسیار عالی و کم نظیری در اختیار شما قرار خواهد داد. با فیلترهای بسیار زیبایی که در این برنامه گنجانده شده است شما می توانید از تصاویر معمولی خود، تصاویر بسیار زیبا و شگفت انگیز ایجاد کنید. تمرکز اصلی Snapseed بر روی فیلترهای بسیار زیبایی است که دارد.

فیلترهای بسیار جذاب و دیدنی در این نرم افزار قرار دارد، امکان خلق تصاویری شگفت انگیز و بسیار زیبا را برایتان فراهم خواهد کرد. اگر به دنبال نرم افزاری برای زیباسازی و ویرایش عکس ها هستید، توصیه می کنیم حتما Snapseed را امتحان کنید.

به محبوب‌ترین سرگرمی گروهی ایرانی بپیوندید

آیا می‌توانید بهترین مجموعه کارت را بسازید و جزو رتبه‌های اول این بازی در ایران باشید؟

اگر اهل بازی کردن هستید، از این فروت کرفت لذت خواهید برد و جو رقابتی آن بین دوستان خود را دوست خواهید داشت. فروت کرفت دارای گرافیکی بسیار جذاب می باشد که توسط حاذق ترین گرافیست های ایرانی تولید گردیده است. این بازی در دستگاه های مختلف از جمله در سیستم‌های آندروید و آی-او-اس قابل اجراست. بازی به گونه ای طراحی شده است که در ارتباط های اینترنتی ضعیف نیز مشکلی نخواهد داشت.

رایگان دانلود کنید
پیش بینی فوتبال
خرید گیفت کارت اسپاتیفای​

دانلود فایل ها و راهنما

بنر کانال تلگرام